Według czasu
Według ceny

Kurs 009 Chernivtsi - Praha (2,4,5)

14:05 Chernivtsi
15:20 Sniatyn Dworzec PKP, ul.Vinnicka 1
16:30 Kolomyya
18:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
19:35 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
21:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
23:50 Krakovets cło (UA-PL)
01:20 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:20 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
06:30 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:50 Olomouc
09:00 Brno
12:30 Praha
14:25 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Plzeň

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information