Według czasu
Według ceny

Kurs 009 Chernivtsi - Praha (2,4,5)

Wyjazdy: 14 Gru, 15 Gru, 19 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 26 Gru, 28 Gru, 29 Gru, 2 Sty, 4 Sty
14:05 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
15:20 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnicka 1
16:30 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
18:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
19:35 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
20:35 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
21:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
23:50 Krakovets cło (UA-PL)
01:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
04:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:30 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:00 Ostrava Przystanek na żądanie
07:50 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
09:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
12:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
14:25 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Plzeň

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information