Według czasu
Według ceny

Kurs 368 Praha - Kishinev

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru
11:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
22:00 Arad Przystanek na żądanie
00:00 Deva Przystanek na żądanie
01:00 Sibiu Przystanek na żądanie
02:00 Fagaras Przystanek na żądanie
04:00 Brasov Przystanek na żądanie
05:30 Onesti Przystanek na żądanie
06:30 Adjud Przystanek na żądanie
08:00 Barlad Przystanek na żądanie
09:00 Husi Przystanek na żądanie
12:30 Hînceşti Przystanek na żądanie
15:00 Leova Przystanek na żądanie
15:00 Orhei Przystanek na żądanie
15:00 Belcy Przystanek na żądanie
15:00 Causeni Przystanek na żądanie
16:00 Cahul Przystanek na żądanie
16:30 Chisinau Dworzec Autobusowy, "SUD", ul. Chincest 145
Przewoźnik: Ledianta Tur
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-10 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information