Według czasu
Według ceny

Kurs 2252 Riga - Warszawa - Rotterdam

Wyjazdy: Pn, Śr, Cz, Sb
12:30 Riga
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:25 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:15 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:15 Oldenburg
15:10 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:40 Zwolle
17:25 Apeldoorn
17:55 Arnhem
19:00 Utrecht Bus Stop at Croeselaan 81
19:55 Amsterdam Przystanek autobusowy na Radarweg naprzeciwko Amsterdam Sloterdijk
21:00 Den Haag Centraal station
21:30 Rotterdam
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Rotterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information