Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 2252 Riga - Warszawa - Rotterdam

12:30 Riga
13:45 Jelgava
15:00 Siauliai
16:50 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
18:15 Suwalki
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:10 Oldenburg
15:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Zwolle
17:20 Apeldoorn
17:50 Arnhem
18:55 Utrecht Bus Stop at Croeselaan 81
19:50 Amsterdam Przystanek autobusowy na Radarweg naprzeciwko Amsterdam Sloterdijk
20:55 Den Haag Centraal station
21:30 Rotterdam
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Rotterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information