Według czasu
Według ceny

Kurs Praga - Chisinau

Wyjazdy: 27 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 4 Paź, 6 Paź, 7 Paź, 9 Paź, 11 Paź, 13 Paź
10:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:00 Bratislava Mc.Donalds
18:00 Budapest Przystanek na żądanie
22:30 Arad Przystanek na żądanie
01:30 Deva Przystanek na żądanie
02:30 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Przystanek na żądanie
05:00 Brasov Przystanek na żądanie
07:00 Onesti Przystanek na żądanie
08:00 Adjud Przystanek na żądanie
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
10:00 Barlad Przystanek na żądanie
11:00 Husi Przystanek na żądanie
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
Przewoźnik: BUSLINE
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 3-12 lat
80% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information