Według czasu
Według ceny

Kurs Praga - Chisinau

Wyjazdy: 15 Gru, 16 Gru, 18 Gru, 20 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 25 Gru, 27 Gru, 29 Gru, 30 Gru
10:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:00 Bratislava Mc.Donalds
18:00 Budapest Przystanek na żądanie
22:30 Arad Przystanek na żądanie
01:30 Deva Przystanek na żądanie
02:30 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Przystanek na żądanie
05:00 Brasov Przystanek na żądanie
07:00 Onesti Przystanek na żądanie
08:00 Adjud Przystanek na żądanie
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
10:00 Barlad Przystanek na żądanie
11:00 Husi Przystanek na żądanie
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
Przewoźnik: BUSLINE
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 3-12 lat
80% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation