• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praga - Chisinau

EXPRESS BUSLINE
Wyjazdy: 6 Cze, 13 Cze, 16 Cze, 20 Cze, 23 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 4 Lip, 7 Lip, 11 Lip
  1. 10:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 13:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 16:00Bratislava Mc.Donalds
  4. 18:00Budapest Przystanek na żądanie
  5. 22:30Arad Przystanek na żądanie
  6. 01:30Deva Przystanek na żądanie
  7. 02:30Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
  8. 04:00Sibiu Przystanek na żądanie
  9. 05:00Brasov Przystanek na żądanie
  10. 07:00Onesti Przystanek na żądanie
  11. 08:00Adjud Przystanek na żądanie
  12. 09:00Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  13. 10:00Barlad Przystanek na żądanie
  14. 11:00Husi Przystanek na żądanie
  15. 13:00Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation