• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Прага - Кишинев

Виїзди: 25 Тра, 28 Тра, 30 Тра, 1 Чер, 4 Чер, 6 Чер, 8 Чер, 11 Чер, 13 Чер, 15 Чер
10:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
13:00 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
16:00 Братіслава Mc.Donalds
18:00 Будапешт Zastavka na znamení
22:30 Арад Zastavka na znamení
01:30 Дева Zastavka na znamení
02:30 Себес Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
04:00 Сібіу Zastavka na znamení
05:00 Брасов Zastavka na znamení
07:00 Онешті Zastavka na znamení
08:00 Аджуд Zastavka na znamení
09:00 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
10:00 Бирлад Zastavka na znamení
11:00 Хуші Zastavka na znamení
13:00 Кишинів Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
Перевізник: EXPRESS BUSLINE

Показати всі рейси Прага - Кишинів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя