• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Прага - Кишинев

EXPRESS BUSLINE
Виїзди: 25 Лют, 27 Лют, 29 Лют, 3 Бер, 5 Бер, 7 Бер, 10 Бер, 12 Бер, 14 Бер, 17 Бер
  1. 10:30Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 13:00Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 16:00Братислава Mc.Donalds
  4. 18:00Будапешт Zastavka na znamení
  5. 22:30Арад Zastavka na znamení
  6. 01:30Дева Zastavka na znamení
  7. 02:30Себес Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  8. 04:00Сибіу Zastavka na znamení
  9. 05:00Брасов Zastavka na znamení
  10. 07:00Онешті Zastavka na znamení
  11. 08:00Аджуд Zastavka na znamení
  12. 09:00Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  13. 10:00Бирлад Zastavka na znamení
  14. 11:00Хуші Zastavka na znamení
  15. 13:00Кишинів Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя