Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt Petersburg - Vulcanesti

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 11 Lis
07:00 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
07:00 Otaci Dworzec
07:30 Soroca Dworzec autobusowy
08:00 Florești Dworzec autobusowy, ul. Irmita 9
08:45 Belcy Przystanek na żądanie
09:00 Orhei Przystanek na żądanie
10:00 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
10:45 Hînceşti Dworzec autobusowy
12:00 Leova Dworzec autobusowy
12:40 Cantemir Dworzec autobusowy
13:30 Cahul Przystanek na żądanie
14:00 Vulcănești Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Rute Auto Internationale

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Cahul

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information