Według czasu
Według ceny

Kurs Gdansk - Boryspil

00:20 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
05:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
09:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
11:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
16:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
19:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
21:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
22:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:00 Boryspil Dworzec, ul.Kievskiy shlyakh 84
Przewoźnik: Transbusexpress
Bagaż: 1 szt.do 30kg-zadarmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR.
Rabaty: 10% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Gdansk - Boryspil

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information