Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Gdansk - Boryspil

00:20 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
05:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
09:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
11:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
16:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
22:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:00 Boryspil Aut. Nádr., ul.Kievskiy shlyakh 84
Dopravce: Transbusexpress
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1 EUR.
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Gdansk - Boryspil

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací