• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Gdansk - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Gdansk – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Gdansk do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 06:30 GdanskLviv

25 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 06:30 GdanskLviv

25 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

07:15 – 02:10 GdanskLviv

18 hod. 55 min.

Denně

07:15 – 02:10 GdanskLviv

18 hod. 55 min.

Denně

08:25 – 06:30 GdanskLviv

22 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:25 – 06:30 GdanskLviv

22 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:30 – 05:00 GdanskLviv

20 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 04:00 GdanskLviv

19 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

08:30 – 04:00 GdanskLviv

19 hod. 30 min.

Út, So

08:30 – 03:30 GdanskLviv

19 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:30 GdanskLviv

18 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 08:05 GdanskLviv

17 hod. 5 min.

Po, Út, Pá, So

15:00 – 07:45 GdanskLviv

16 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

16:00 – 08:30 GdanskLviv

16 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 09:10 GdanskLviv

17 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 09:10 GdanskLviv

17 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 09:10 GdanskLviv

17 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 09:10 GdanskLviv

17 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 08:30 GdanskLviv

16 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 08:30 GdanskLviv

16 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 08:30 GdanskLviv

16 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Gdansk do centra Lviv v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Gdansk a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací