DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.3 Maja 12

Aut. Nádr., ul.3 Maja 12: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:25 – 00:45 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

00:25 – 00:45 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

03:25 – 05:00 GdanskWejherowo GdanskGdyniaWejherowo

1 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá

05:00 – 05:00 GdanskMariupol GdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 05:00 GdanskMariupol GdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

05:15 – 10:15 GdanskKolobrzeg GdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

5 hod. 0 min.

Denně

05:15 – 10:15 GdanskKolobrzeg GdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

5 hod. 0 min.

Denně

05:15 – 10:15 GdanskKolobrzeg GdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

5 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

07:15 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 10 min.

Denně

07:15 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 10 min.

Denně

07:15 – 20:35 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

37 hod. 20 min.

Denně

07:35 – 10:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 25 min.

Denně

08:20 – 11:30 GdanskKyiv GdanskBydgoszczTorunLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

27 hod. 10 min.

Denně

08:30 – 16:45 GdanskOdessa GdanskBydgoszczTorunLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

32 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 09:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

St, Pá

08:40 – 13:30 GdanskKolobrzeg GdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

4 hod. 50 min.

Út, So

10:00 – 10:40 GdanskKyiv GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 40 min.

Denně

10:00 – 10:40 GdanskKyiv GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawa airport ModlinWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 40 min.

Denně

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 21:00 GdanskKherson GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

34 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 14:00 GdanskChernivtsi GdanskBydgoszczLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

27 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 14:00 GdanskUman GdanskBydgoszczLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUman

27 hod. 30 min.

Denně

10:50 – 18:30 GdanskKropyvnytskyi GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

31 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 15:00 GdanskKoszalin GdanskGdyniaSlupskKoszalin

4 hod. 0 min.

So, Ne

11:00 – 15:00 GdanskKoszalin GdanskGdyniaSlupskKoszalin

4 hod. 0 min.

So, Ne

11:40 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunLodzWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

32 hod. 45 min.

Po, So

12:40 – 13:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

12:40 – 13:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

12:40 – 13:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

13:10 – 14:00 GdanskChernivtsi GdanskElblagOstrodaWarszawaLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

24 hod. 50 min.

Po, Út

13:10 – 22:00 GdanskKherson GdanskElblagOstrodaWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

32 hod. 50 min.

Po, Út

13:15 – 14:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 45 min.

Denně

13:15 – 22:00 GdanskDnipro GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

32 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

13:15 – 06:55 GdanskChervonohrad GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohrad

17 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

14:00 – 02:00 GdanskMariupol GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoWarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

36 hod. 0 min.

Ne

14:10 – 14:40 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 14:40 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 13:00 GdanskVinnytsia GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekPlockWarszawaLublinLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

22 hod. 50 min.

Denně

14:50 – 15:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

14:50 – 15:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Út, Čt, So

15:20 – 17:30 GdanskKamianets-Podilskiy GdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

26 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 17:30 GdanskKamianets-Podilskiy GdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

26 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 17:30 GdanskKamianets-Podilskiy GdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

26 hod. 10 min.

Denně

18:10 – 10:40 GdanskMariupol GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

40 hod. 30 min.

Denně

18:10 – 09:30 GdanskSievierodonetsk GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

39 hod. 20 min.

Denně

18:10 – 10:00 GdanskMariupol GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

39 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 07:00 GdanskKherson GdanskElblagOstrodaOlsztynOlsztynekMlawaPlonskWarszawaLublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

35 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 07:00 GdanskKherson GdanskElblagOstrodaOlsztynOlsztynekMlawaPlonskWarszawaLublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

11 hod. 30 min.

Po, Čt, So

22:05 – 05:20 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

31 hod. 15 min.

St, Pá, So, Ne

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 08:10 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 40 min.

Denně

23:59 – 14:25 GdanskZaporizhia GdanskGrudziadzBydgoszczTorunLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDniproZaporizhia

38 hod. 26 min.

Út, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.3 Maja 12 in the city of Gdansk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Gdansk

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací