• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.3 Maja 12

Aut. Nádr., ul.3 Maja 12: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:25 – 00:45 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

00:25 – 00:45 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

05:00 – 05:00 GdanskMariupol GdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 05:00 GdanskMariupol GdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 07:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

07:15 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 10 min.

Denně

07:15 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 10 min.

Denně

07:15 – 20:25 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzPiotrkow TrybunalskiKielceOpatowSandomierzStalowa WolaNiskoJaroslawLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

37 hod. 10 min.

Denně

08:20 – 11:30 GdanskKyiv GdanskBydgoszczTorunLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

27 hod. 10 min.

Denně

08:30 – 19:00 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

34 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

08:30 – 16:45 GdanskOdessa GdanskBydgoszczTorunLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

32 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 19:00 GdanskKherson GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

34 hod. 30 min.

Út, So

10:00 – 10:40 GdanskKyiv GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

10:00 – 11:30 GdanskBoryspil GdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawa airport ModlinWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivBoryspil

25 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 12:00 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 15:35 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

29 hod. 5 min.

Denně

10:45 – 16:30 GdanskKyiv GdanskBydgoszczLodzCzestochowaKatowiceKrakowLvivLvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKyivKyiv

29 hod. 45 min.

10:50 – 18:30 GdanskKropyvnytskyi GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

31 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 18:30 GdanskKropyvnytskyi GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

31 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 18:30 GdanskKropyvnytskyi GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

31 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 18:30 GdanskKropyvnytskyi GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

31 hod. 40 min.

Denně

11:30 – 13:30 GdanskSlupsk GdanskGdyniaSlupsk

2 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 13:05 GdanskKyiv GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekWarszawaLublinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

25 hod. 35 min.

Po, Čt, So

11:40 – 12:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

11:40 – 12:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

11:40 – 12:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

11:40 – 12:20 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 40 min.

Denně

13:15 – 14:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 45 min.

Denně

13:15 – 14:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 45 min.

Denně

13:15 – 14:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 45 min.

Denně

13:15 – 14:00 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 02:00 GdanskMariupol GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoWarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKrasnohradNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

36 hod. 0 min.

So, Ne

14:00 – 02:00 GdanskMariupol GdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoWarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

36 hod. 0 min.

Ne

14:10 – 14:40 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 14:40 GdanskGdynia GdanskGdynia

0 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 15:40 GdanskChernivtsi GdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

23 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 15:40 GdanskChernivtsi GdanskBydgoszczTorunPlockWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

23 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 15:40 GdanskChernivtsi GdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

23 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 10:15 GdanskIvano-Frankivsk GdanskElblagOstrodaWarszawaLublinLvivLvivStryiMorshynDolynaKalushIvano-Frankivsk

17 hod. 15 min.

Út, St, Pá, Ne

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 00:05 GdanskChernivtsi GdanskBydgoszczTorunWloclawekPlockWarszawaLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 07:50 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczWloclawekLodzLublinLutskRivneZhytomyrKyivKharkiv

33 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 08:10 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

33 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 08:10 GdanskKharkiv GdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

33 hod. 40 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.3 Maja 12 in the city of Gdansk contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací