Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.3 Мая 12

Автовокзал, ул.3 Мая 12: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:25 – 00:45 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

00:25 – 00:45 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

05:00 – 05:00 ҐданськМаріуполь ҐданськТчевГрудзьондзБидгощГнєзноПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївМіжнародний аеропорт БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

48 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:00 – 05:00 ҐданськМаріуполь ҐданськТчевГрудзьондзБидгощГнєзноПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївМіжнародний аеропорт БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

48 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:15 – 10:15 ҐданськКолобжег ҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

5 год. 0 хв.

Кожен день

05:15 – 10:15 ҐданськКолобжег ҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

5 год. 0 хв.

Кожен день

05:15 – 10:15 ҐданськКолобжег ҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

5 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 07:00 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 07:00 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 07:00 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

07:15 – 20:25 ҐданськХерсон ҐданськГрудзьондзБидгощТоруньВлоцлавекКутноЛодзьПйотркув-ТрибунальськийКельцеОпатувСандом’єжСтальова ВоляНиськоЯрославЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

37 год. 10 хв.

Кожен день

07:15 – 20:25 ҐданськХерсон ҐданськГрудзьондзТоруньВлоцлавекКутноЛодзьПйотркув-ТрибунальськийКельцеОпатувСандом’єжСтальова ВоляНиськоЯрославЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

37 год. 10 хв.

Кожен день

07:35 – 10:00 ҐданськСлупск ҐданськҐдиняСлупск

2 год. 25 хв.

Кожен день

08:20 – 11:30 ҐданськКиїв ҐданськБидгощТоруньЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

27 год. 10 хв.

Кожен день

08:30 – 16:45 ҐданськОдеса ҐданськБидгощТоруньЛуцькРівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

32 год. 15 хв.

Кожен день

08:30 – 09:00 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Ср, Пт

08:40 – 13:30 ҐданськКолобжег ҐданськҐдиняЛемборкСлупскКошалінКолобжег

4 год. 50 хв.

Вт, Сб

10:00 – 10:40 ҐданськКиїв ҐданськЕльблонґОструдаОльштинВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

24 год. 40 хв.

Кожен день

10:00 – 10:40 ҐданськКиїв ҐданськЕльблонґОструдаОльштинАеропорт Варшава-МодлінВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

24 год. 40 хв.

Кожен день

10:00 – 12:00 ҐданськСлупск ҐданськҐдиняСлупск

2 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 12:00 ҐданськСлупск ҐданськҐдиняСлупск

2 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 15:35 ҐданськХарків ҐданськБидгощЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

29 год. 5 хв.

Кожен день

10:30 – 15:35 ҐданськХарків ҐданськБидгощЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

29 год. 5 хв.

Кожен день

11:40 – 20:25 ҐданськХерсон ҐданськГрудзьондзБидгощТоруньЛодзьВаршаваЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

32 год. 45 хв.

Пн, Сб

12:40 – 13:20 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 40 хв.

Кожен день

12:40 – 13:20 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 40 хв.

Кожен день

12:40 – 13:20 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 40 хв.

Кожен день

12:50 – 15:40 ҐданськСлупск ҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

2 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

12:50 – 15:40 ҐданськСлупск ҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

2 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:15 – 22:00 ҐданськДніпро ҐданськБидгощТоруньВлоцлавекЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

32 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

13:15 – 06:55 ҐданськЧервоноград ҐданськБидгощТоруньВлоцлавекЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноград

17 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

14:00 – 02:00 ҐданськМаріуполь ҐданськГрудзьондзБидгощТоруньВлоцлавекКутноВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваНовомосковськДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

36 год. 0 хв.

Нд

14:10 – 14:40 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 14:40 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 13:00 ҐданськВінниця ҐданськГрудзьондзБидгощТоруньВлоцлавекПлоцкВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:50 – 15:20 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

14:50 – 15:20 ҐданськҐдиня ҐданськҐдиня

0 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 17:30 ҐданськКам'янець-Подільський ҐданськБидгощТоруньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Кам'янець-Подільський

26 год. 10 хв.

Кожен день

15:20 – 17:30 ҐданськКам'янець-Подільський ҐданськБидгощТоруньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Кам'янець-Подільський

26 год. 10 хв.

Кожен день

15:20 – 17:30 ҐданськКам'янець-Подільський ҐданськБидгощТоруньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Кам'янець-Подільський

26 год. 10 хв.

Кожен день

18:10 – 10:40 ҐданськМаріуполь ҐданськЕльблонґОструдаОльштинВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиЧигиринСвітловодськКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжяТокмакБердянськМаріуполь

40 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 09:30 ҐданськСєвєродонецьк ҐданськЕльблонґОструдаОльштинВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївКиївБориспільБориспільПирятинЛубниПолтаваХарківХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)Сєвєродонецьк

39 год. 20 хв.

Кожен день

18:10 – 10:00 ҐданськМаріуполь ҐданськЕльблонґОструдаОльштинВаршаваЛюблінЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївКиївБориспільБориспільПирятинЛубниПолтаваКрасноградНовомосковськПавлоградПокровськ (Донецька обл.)СелидовeКураховеВугледарВолновахаМаріуполь

39 год. 50 хв.

Кожен день

19:30 – 07:00 ҐданськХерсон ҐданськЕльблонґОструдаОльштинОльштинекМлаваПлонськВаршаваЛюблінЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

35 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 07:00 ҐданськХерсон ҐданськЕльблонґОструдаОльштинОльштинекМлаваПлонськВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

35 год. 30 хв.

Кожен день

22:30 – 07:50 ҐданськХарків ҐданськБидгощТоруньВлоцлавекЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

33 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 07:50 ҐданськХарків ҐданськБидгощТоруньВлоцлавекЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

33 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 08:10 ҐданськХарків ҐданськБидгощТоруньВлоцлавекЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

33 год. 40 хв.

Кожен день

23:59 – 14:25 ҐданськЗапоріжжя ҐданськГрудзьондзБидгощТоруньЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпроЗапоріжжя

38 год. 26 хв.

Вт, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.3 Мая 12 в місті Ґданськ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ґданськ

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя