Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Krakow - Lviv

09:00 Praha
09:30 Praha Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
12:10 Pardubice Dworzec kolejowy
14:30 Olomouc
17:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
23:50 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:00 Medyka Urząd celny (PL)
03:00 Shehyni cło (UA-PL)
04:40 Mykolaiv (Lvivska obl.) Cafe "Dniestr", vul.Lvivska 4
05:00 Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1
05:30 Stryi Cafe "Zolota rybka", vul.Vokzalna 112
06:30 Zhydachiv Stacja benzynowa "OKO", ul. Danyla Galitskogo, 70
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - 50% od ceny biletu. Rowery wolno przewozić tyłko w zdemontowanym stanie - 500CZK

Pokaż wszystkie kursy Praha - Zhydachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information