Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Krakow - Lviv

Wyjazdy: 25 Sty, 1 Lut, 8 Lut, 15 Lut, 22 Lut, 1 Mar, 8 Mar, 15 Mar, 22 Mar, 29 Mar
08:30 Praha office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
09:00 Praha Dworzec, "Roztyly"
10:40 Hradec Králové Dworzec PKS, ul. Pouchovská 153/52
11:10 Pardubice Dworzec kolejowy, ul. Palackeho 2020
14:30 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
17:00 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
18:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
23:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
00:30 Medyka cło (PL-UA)
02:30 Shehyni cło (UA-PL)
04:10 Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - 50% od ceny biletu. Rowery wolno przewozić tyłko w zdemontowanym stanie - 500CZK

Pokaż wszystkie kursy Praha - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information