Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Krakow - Lviv

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
09:00 Praha office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
09:30 Praha Dworzec, "Roztyly"
11:40 Hradec Králové Pouchovská 153/52
12:10 Pardubice Dworzec kolejowy
14:30 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
17:00 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
18:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
23:50 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:00 Medyka cło (PL-UA)
03:00 Shehyni cło (UA-PL)
05:00 Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - 50% od ceny biletu. Rowery wolno przewozić tyłko w zdemontowanym stanie - 500CZK

Pokaż wszystkie kursy Praha - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information