Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (18:00) (3-6)

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis
18:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
20:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
21:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
22:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
23:59 Boryspil Sil'po market
00:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
00:40 Kiev Metro Charkivska
00:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
01:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
01:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information