• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Góra - Dnipro (Poznań - Vinnytsia)

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
  1. 06:50Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  2. 09:15Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 12:10Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 14:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 17:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  6. 19:40Dorohusk cło (PL-UA)
  7. 21:40Yagodyn cło (UA-PL)
  8. 00:10Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Lwowska 148
  9. 01:20Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 02:05Ostrog BIURO REJESTRACYJNE, ul. Niepodległość, 81
  11. 02:20Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
  12. 02:50Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru 154
  13. 03:30Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  14. 04:00Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  15. 04:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  16. 06:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  17. 07:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(40x40x80) - bezpłatnie, każdy następny od 10EUR
  • Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation