Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Wroclaw (from 01.04)

Wyjazdy: 16 Lis, 17 Lis, 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 1 Gru
20:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
07:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:20 Korczowa cło (PL-UA)
09:00 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
10:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
14:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 szt.do 35kg(190sm)-za darmo, każdy dodatkowy 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest możliwy, umowy wyjaśniać w kierowcy
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation