Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Wroclaw (from 01.04)

Wyjazdy: 28 Maj, 30 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 4 Cze, 6 Cze, 8 Cze, 9 Cze, 11 Cze, 13 Cze
20:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
22:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
07:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:20 Korczowa cło (PL-UA)
09:00 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
10:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
14:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 szt.do 35kg(190sm)-za darmo, każdy dodatkowy 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest możliwy, umowy wyjaśniać w kierowcy
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information