• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kharkiv - Kyiv - Poznan

Avtotranzit
Wyjazdy: 18 Wrz, 20 Wrz, 22 Wrz, 24 Wrz, 26 Wrz, 28 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 4 Paź, 6 Paź
  1. 07:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  2. 09:15Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 15:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  4. 17:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  5. 19:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 23:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 01:40Krakovets cło (UA-PL)
  8. 01:45Korczowa cło (PL-UA)
  9. 05:10Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  10. 06:50Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  11. 08:20Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
  12. 09:45Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  13. 11:15Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  14. 12:30Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
  • Przewoźnik: Avtotranzit
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-6 lat
    10% Emeryci od 60 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation