• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Kyiv - Kharkiv

Brintsov S.V.
Wyjazdy: 15 Wrz, 17 Wrz, 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź
  1. 15:50Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
  2. 17:10Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
  4. 20:35Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
  5. 22:00Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  6. 23:00Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 23:45Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  8. 03:40Korczowa cło (PL-UA)
  9. 05:25Krakovets cło (UA-PL)
  10. 07:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 10:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  12. 13:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  13. 15:40Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  14. 21:00Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 23:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  • Przewoźnik: Brintsov S.V.
  • Bagaż: 2 szt. до 30 kg. (90x75x25) i bagażu podręcznego 5 kg.- bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation