Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Гданьск - Винница

07:00 Gdansk Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
08:50 Grudziadz Dworzec PKS, ul. Dworcowa 42
10:10 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8-24
11:10 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
12:00 Kutno Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
13:40 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
14:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
17:30 Kielce ul. Czarnowska 12
18:45 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
19:20 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:10 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
20:35 Nisko Plac Wolności
21:50 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
23:05 Medyka Urząd celny (PL)
01:10 Shehyni cło (UA-PL)
02:25 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
04:05 Zolochiv Dworzec, ul.Brodivska 2
05:15 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
06:05 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
06:20 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
07:45 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
08:40 Letychiv Dworzec, ul.50-ricca Zovtnja 1
09:45 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Lux-reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information