Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Карлсруэ-Кёльн-Москва (с 20.05)

07:00 Köln airport Flughafen ZOB
08:00 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
09:30 Dortmund ZOB
11:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
13:00 Bremen ZOB
14:00 Tostedt Bremer Straße 36
15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:30 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
18:50 Braunschweig ZOB
19:50 Magdeburg Hbf. ZOB, Hst. 7
21:30 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
10:00 Brest Bus Station str. Mitskevicha 35
12:30 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
15:00 Minsk Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
17:00 Babruysk ul. Puskina 153
18:30 Zhlobin Bus Station, Uritskogo str.
19:00 Mogilev Dworzec, ul.Leninskaha 93
20:30 Gomel Bus Station, pl.16, 1 Kurchatova str.
23:00 Smolensk Dworzec, ul.Kasena 13
08:00 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Przewoźnik: VISIT TOUR
Bagaż: 2 bag up to 25kg(60х50х25)-free, every next from 10 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information