Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Кырджали - Дортмунд

05:00 Kardzhali Dworzec autobusowy
06:00 Haskovo Główny dworzec autobusowy
07:25 Plovdiv Bus Station Sud
08:15 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
10:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
00:40 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
03:05 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Salzburg P+R Süd
07:05 München Bus Station "Hackerbrücke"
09:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
12:25 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
15:50 Köln airport Flughafen ZOB
16:45 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
17:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
Przewoźnik: ArdaTur
Bagaż: 2 bag max. 160sm -free
Informacje dodatkowe: Animal transportation is not allowed
Zasady zwrotu: do 72g: 80%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
10% Student
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information