Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy НЛА Кременчуг-Познань

11:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
13:35 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
15:30 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
17:00 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
19:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
00:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
01:25 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
03:45 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
05:05 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
07:05 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
09:05 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: NovikovLA
Bagaż: 1 bag up to (100x60x30)-free, every next - charge 10% of the fare
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 12g: 25%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Student
5% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information