Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 009 Chernivtsi - Praha

14:05 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
15:20 Sniatyn Dworzec PKP, ul.Vinnicka 1
16:30 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
18:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
18:50 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
19:35 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
20:35 Stryi Przystanek na żądanie
21:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
23:50 Krakovets cło (UA-PL)
01:20 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
04:20 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
06:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
07:00 Ostrava Przystanek na żądanie
07:50 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
10:10 Hradec Králové Terminal pl.H3
12:30 Praha Bus Station "Florenc"
14:25 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Informacje dodatkowe: Wi-fi on board
Polityka zwrotu: do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać