Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 009 Praha - Chernivtsi

13:00 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
16:00 Praha Bus Station "Florenc"
18:45 Brno Bus Station "Zvonarka"
20:30 Olomouc Przystanek na żądanie
22:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
01:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
07:10 Krakovets cło (UA-PL)
08:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:05 Stryi Przystanek na żądanie
11:05 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:10 Sniatyn Dworzec PKP, ul.Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 200 CZK.
Informacje dodatkowe: Wi-fi on board
Zasady zwrotu: do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information