Podle času
Podle ceny

Linka 009 Praha - Chernivtsi

13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
16:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
18:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
20:30 Olomouc Zastavka na znamení
22:10 Dolní Lutyně Customs (PL-CZ)
01:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
07:10 Krakovets celnice (UA-PL)
08:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:05 Stryi Zastavka na znamení
11:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
15:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul.Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Nikolo s.r.o.
Slevy: 50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Plzeň - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací