Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 370 Тальне - Киев

16:00 Talne Dworzec
16:15 Moshuriv Dworzec
16:25 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
16:30 Rogy Dworzec
16:47 Potash Dworzec
17:00 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
17:35 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
17:48 Berezivka (Mankivskiy r-n) Dworzec
18:04 Okhmativ Dworzec
18:11 Sorokotyaga Dworzec
18:40 Zhashkiv Dworzec
19:41 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
20:55 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 baggage - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 4g: 25%
po 4g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information