Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 847001 Киев - Варшава - Фрайбург

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
14:25 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:50 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:50 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: Ecolines
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information