Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kherson - Poznan

01:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
02:15 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
05:30 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
08:30 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
11:35 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
12:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
14:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
16:15 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
20:00 Lviv Dworzec №8, ul. Dvorcova 1
23:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
02:35 Krakow airport Port lotniczy
03:45 Katowice ul. Piotra Skargi 6
05:20 Opole Dworzec, ul. Armii Krajowej 1
06:40 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:15 Leszno Dworzec PKP
09:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information