Перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого перевізника, рекомендуємо ознайомитися з відгуками реальних людей.
Доброго дня, нещодавно подорожував на автобусі Максимов Турс (Одеса-Бургас) хочу сказати це повний крынж, очікували автобусу під години але це дрібниця порівняно з непрацюючим кондиціонером, це було просто пекло быльше 40 людей в автобусі і ніякого руху навіть повітря, просто жахливе пекло і як наслідок сморід, дуже дивно як ніхто не знепритомнів від такого. Нікому не раджу і ніколи більше не скористуюсь сервісом цього перевізника.
Чудовий перевізник, чемні водії, дуже приємна подорож. Однозначно рекомендую даного перевізника!
Дякуємо за ваш відгук. Дуже приємно. Будемо раді бачити вас знову!
Автобус затримався, заряджати телефон не було де, кондиціонер виключали і було жарко
Дякуємо за зворотний зв’язок! Автобус дійсно затримався через дорожні умови та затори — на жаль, це не залежить від нас. Щодо зарядки — в автобусі є розетка 220В біля середніх дверей, нею можна було скористатися. Автобус був заглушений під час очікування на Ісакче, оскільки паром повинен був прийти майже через годину. Щоб не працював двигун даремно та не витрачалося пальне, водії заглушили автобус, це було у ввечері. Пасажирам дозволялося вийти на вулицю та подихати свіжим повітрям. Дякуємо за розуміння!
Розетку я бачила, вона була зайнята, кондиціонер виключали і під час руху
Дякуємо за зворотний зв’язок. Хочемо зазначити, що в автобусі Van Hool 917 Astron, на якому здійснювався рейс, встановлено потужну та ефективну систему кондиціонування повітря. У салоні перебувало 58 пасажирів, і за умов повного відключення кондиціонера дихати було б справді неможливо вже за кілька хвилин.
Можливо, кондиціонер працював не на повну потужність, однак повного відключення не було.
На майбутнє рекомендуємо у разі дискомфорту звертатися безпосередньо до водіїв — вони завжди готові відрегулювати роботу системи кондиціонування та зробити поїздку максимально комфортною для пасажирів.
Дякуємо за розуміння!
Дуже уважний та ввічливий персонал, чистий автобус. Я задоволена поїздкою повністю. рекомендую!
Хороший перевізник. В автобусі тепло, туалет працює, Вайфай працював лише на території Болгарії.
Автобус чистий, комфортний, туалет працює. Правда, не було вайфаю. Водії професійні та людяні, але потрібно слідкувати за своїм місцем призначення, тому що можуть не розбудити
Доброго дня, Людмило. Дякую вам за ваш відгук. Працюватимемо і прагнутимемо, щоб подібні ситуації не виникали надалі. Будемо раді бачити вас знову! З повагою, команда "Максимов Турс"
Все добре. Чисто, приємні водії. Є зарядка для телефона, працює туалет. Мені сподобалось. 5 балів із 5.
Добрий день, Жанна!
Дуже вдячні Вам за відгук, ми раді, що Ви залишилися задоволеними. Будемо очікувати Вас наступного разу!
Доїхали швидко, приємні водії, загалом сподобалось, без пригод ! Оскільки гарних перевізників на вагу золота, даних я рекомендую.
Поїздка супер,водії молодці,рекомендую
спасибо мне понравилось
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня!
Нам шкода, що під час поїздки виникла ситуація, яка вплинула на ваше враження.
Вважаємо важливим надати пояснення щодо описаних обставин.
Дійсно, під час рейсу виникла технічна несправність, незважаючи на те, що автобус своєчасно проходить технічне обслуговування, а кондиціонер був нещодавно перевірений і перебував у справному стані.
На жаль, навіть за умови належного технічного обслуговування повністю виключити ризик раптових поломок у процесі експлуатації неможливо.
Після виявлення несправності були вжиті заходи для покращення умов поїздки.
В Орлівці було відкрито люки для додаткової вентиляції салону, які залишалися відкритими до кінця маршруту.
Ви сіли в автобус близько 18:30, а прибули до Варни близько 03:30, тому основна частина вашої поїздки проходила у вечірній та нічний час.
Ми розуміємо, що дана ситуація могла спричинити дискомфорт, і приносимо вибачення за незручності, пов’язані з поїздкою.
Ми завжди оперативно реагуємо на будь-які непередбачувані ситуації та працюємо над тим, щоб подібне не повторилося в майбутньому.
Дякуємо за зворотний зв’язок.