Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Конончук В.В. ФОП › Тернопіль - Варшава
Їхали даним перевізником з Тернополя до Варшави.
Загалом доїхали нормально, бо швидко перетнули кордон, чому дуже зраділи судячи з останніх новин з приводу шалених черг.
Великий мінус - жахливий автобус з Тернополя до Ковеля.
Взагалі не робочий кондиціонер. Брудний і старий автобус. Під час гальмування в салоні відчувався запах гуми (чи то тормозних колодок).
У Ковелі була пересадка (чому ми дуже зраділи), наступний автобус був дещо кращий (трохи новіший) і хоча б трішки працював
кондиціонер. Але всеодно не так, як повинен працювати. Ну і на зупинках його вимикали, відповідно за 30 хвилин в автобусі знову було пекло.
З приводу водіїв - немає що сказати, все ок. Не у білих сорочках, звичайно, але мені в принципі ок, головне щоб зручно їм було.
З Ковеля до Варшави милий дядько вів автобус😊
Достатньо санітарних зупинок, тому щодо туалету нічого не буду казати. Мене страшенно злять пасажири, які на кожній зупинці пʼють каву, а потім щогодини хочуть в туалет. Можна обмежитись однією кавою в день поїздки.
Зарядок до телефону теж не було, але мене цей момент не дуже бентежить. Бачила, що зяряджали телефони біля водія.
Якщо б не пекельна спека у салоні, то все терпимо.
Як на мене - можна підняти ціну на проїзд, але хоча б полагодити кондиціонер.
Конончук В.В. ФОП › Тернопіль - Варшава
Були плюси,але скажу про мінуси.
Коли купувала квиток не було повідомлення про пересадку до іншого автобусу у Ковелі .Водії що до Ковеля ,що після Ковеля палили в салоні.
Знаєте 5 рік війни пішов. Тих водіїв все меньшає, рейси відміняються, бо нема кому їхати!!! То пересядете далі, щоб меньше затягувало,якщо для Вас це проблема!!!
А саме головне, а Ви хоча б спробували це сказати водію??? Я думаю що ні...
А написати водії палять, то Ви відразу! Підійдіть скажіть пане водію не палять будь ласка.
Війна і курять у салоні автобуса ,який звязок?
Доя чого ви просите відгуки?
Ви надаєте послугу,ми її купуємо.В чім проблема?
А в чому проблема водія попросити не палити???
Конончук В.В. ФОП › Кременець - Варшава
Дякую поїздка була швидкою і комфортною!
Завдяки шоферам ми обминули багатогодинну чергу поїхали на інший кордон і все пройшло швидко!
Молодці так тримати!
Рекомендую щиро!
Зірочку забираю лише за відсутність Wi-fi, за зарядки телефонів біля водія трохи не зручно!
Конончук В.В. ФОП › Warsaw - Ternopil
Поїздка була комфортною, приємний температурний режим завдяки кондиціонеру, неповний автобус, прибуття точно за розкладом. Дякую перевізнику.
Конончук В.В. ФОП › Варшава - Луцьк
Вчора їхали з Варшави до Луцька , це був найкращий виїзд , водій просто на вищому рівні , дуже дякуємо йому що допомагав нам у всьому! Будемо їздити тільки ними!!!
Конончук В.В. ФОП › Кременець - Варшава
Автобус нормальний, але була сильна жара, а кондиціонери не працювали. Туалет не працював, зарядити телефон можна було лише у водія, wi-fi не було.
Конончук В.В. ФОП › Луцьк - Варшава
Їхали 03 травня, в автобусі було дуже жарко, хоч водій казав, що кондиціонер працює.
Також зарядити телефон можна лише біля водія, відсутній wifi
Конончук В.В. ФОП › Варшава - Кременець
Варшава-Кременець. Швидко,приємно , без проблем. Дякую
Конончук В.В. ФОП › Луцьк - Варшава
Ввічливий водій.Швидко і вчасно доїхали .
Конончук В.В. ФОП › Варшава - Кременець
Я не можу оцінити поїздку, так як я запізнилася на автобус, Ви мені не передзвонили і не поцікавилися чому мене немає, так як інші перевізники цікавляться і коли я подзвонила до водія то він не міг пояснити де вони їдуть, щоб ми пояснили водію таксі в якому напрямку їх наздогнати.Дуже шкода що до даної ситуації віднеслися флегматично. Гроші звісно ви не повертаєте.
Ви майте бути за пів-години до відправки,щоб не було у Вас таких випадків. Це Ви віднеслись до поїздки не відповідально. Якби Ви запізнились на 5-10 хв, я думаю водій Вас зорієнтував,що робити .
Ні ми телефонуємо пасажирам якщо все йде добре по розкладу.
12-30 розпочинається посадка, 13-00 віїзд.
Це регулярний автобус, а не бус з під-вокзалу, щоб до Вас телефонувати.
Ну так ви хороші я погана, я до вас дзвонила до 13.00 але ви не піднімали телефон
Слухайте,а хто водієві в хамив??? в кінці розмови??? Хто захотів доганяти автобус не знаючи куди їхати???
Якби Ви нормально у водія спитали,що робити він би сказав сідайте на автобус в 13-15 до Любліна і пересядете там. Але ж Ви схотіли доганяти.
Водієві з самого початку треба було запропонувати як мені зробити, а не казати що в Любліні в них наступна зупинка!!!!!!!!!
Так Ви не дали йому це зробити, а вирішили доганяти... Приїжджайте завчасно і не буде таких випадків.
До зустрічі!