Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 261 Рейтинг: 4,0
Транспортний засіб: 3,6
Персонал: 4,4
Ціна та якість: 4,2

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 3,0
    Тернопіль - Варшава

    Їхали даним перевізником з Тернополя до Варшави.

    Загалом доїхали нормально, бо швидко перетнули кордон, чому дуже зраділи судячи з останніх новин з приводу шалених черг.

    Великий мінус - жахливий автобус з Тернополя до Ковеля.

    Взагалі не робочий кондиціонер. Брудний і старий автобус. Під час гальмування в салоні відчувався запах гуми (чи то тормозних колодок).

    У Ковелі була пересадка (чому ми дуже зраділи), наступний автобус був дещо кращий (трохи новіший) і хоча б трішки працював

    кондиціонер. Але всеодно не так, як повинен працювати. Ну і на зупинках його вимикали, відповідно за 30 хвилин в автобусі знову було пекло.

    З приводу водіїв - немає що сказати, все ок. Не у білих сорочках, звичайно, але мені в принципі ок, головне щоб зручно їм було.

    З Ковеля до Варшави милий дядько вів автобус😊

    Достатньо санітарних зупинок, тому щодо туалету нічого не буду казати. Мене страшенно злять пасажири, які на кожній зупинці пʼють каву, а потім щогодини хочуть в туалет. Можна обмежитись однією кавою в день поїздки.

    Зарядок до телефону теж не було, але мене цей момент не дуже бентежить. Бачила, що зяряджали телефони біля водія.

    Якщо б не пекельна спека у салоні, то все терпимо.

    Як на мене - можна підняти ціну на проїзд, але хоча б полагодити кондиціонер.

  • 2,3
    Тернопіль - Варшава

    Були плюси,але скажу про мінуси.

    Коли купувала квиток не було повідомлення про пересадку до іншого автобусу у Ковелі .Водії що до Ковеля ,що після Ковеля палили в салоні.

    Конончук В.В. ФОП17.06.2026

    Знаєте 5 рік війни пішов. Тих водіїв все меньшає, рейси відміняються, бо нема кому їхати!!! То пересядете далі, щоб меньше затягувало,якщо для Вас це проблема!!!

    А саме головне, а Ви хоча б спробували це сказати водію??? Я думаю що ні...

    А написати водії палять, то Ви відразу! Підійдіть скажіть пане водію не палять будь ласка.

    Таїсія18.06.2026

    Війна і курять у салоні автобуса ,який звязок?

    Доя чого ви просите відгуки?

    Таїсія18.06.2026

    Ви надаєте послугу,ми її купуємо.В чім проблема?

    Конончук В.В. ФОП18.06.2026

    А в чому проблема водія попросити не палити???

  • 4,0
    Кременець - Варшава

    Дякую поїздка була швидкою і комфортною!

    Завдяки шоферам ми обминули багатогодинну чергу поїхали на інший кордон і все пройшло швидко!

    Молодці так тримати!

    Рекомендую щиро!

    Зірочку забираю лише за відсутність Wi-fi, за зарядки телефонів біля водія трохи не зручно!

  • 4,8
    Warsaw - Ternopil

    Поїздка була комфортною, приємний температурний режим завдяки кондиціонеру, неповний автобус, прибуття точно за розкладом. Дякую перевізнику.

  • 5,0
    Варшава - Луцьк

    Вчора їхали з Варшави до Луцька , це був найкращий виїзд , водій просто на вищому рівні , дуже дякуємо йому що допомагав нам у всьому! Будемо їздити тільки ними!!!

  • 2,8
    Кременець - Варшава

    Автобус нормальний, але була сильна жара, а кондиціонери не працювали. Туалет не працював, зарядити телефон можна було лише у водія, wi-fi не було.

  • 3,8
    Луцьк - Варшава

    Їхали 03 травня, в автобусі було дуже жарко, хоч водій казав, що кондиціонер працює.

    Також зарядити телефон можна лише біля водія, відсутній wifi

  • 4,8
    Варшава - Кременець

    Варшава-Кременець. Швидко,приємно , без проблем. Дякую

  • 5,0
    Луцьк - Варшава

    Ввічливий водій.Швидко і вчасно доїхали .

  • 2,3
    Варшава - Кременець

    Я не можу оцінити поїздку, так як я запізнилася на автобус, Ви мені не передзвонили і не поцікавилися чому мене немає, так як інші перевізники цікавляться і коли я подзвонила до водія то він не міг пояснити де вони їдуть, щоб ми пояснили водію таксі в якому напрямку їх наздогнати.Дуже шкода що до даної ситуації віднеслися флегматично. Гроші звісно ви не повертаєте.

    Конончук В.В. ФОП27.04.2026

    Ви майте бути за пів-години до відправки,щоб не було у Вас таких випадків. Це Ви віднеслись до поїздки не відповідально. Якби Ви запізнились на 5-10 хв, я думаю водій Вас зорієнтував,що робити .

    Ні ми телефонуємо пасажирам якщо все йде добре по розкладу.

    12-30 розпочинається посадка, 13-00 віїзд.

    Це регулярний автобус, а не бус з під-вокзалу, щоб до Вас телефонувати.

    Зоя27.04.2026

    Ну так ви хороші я погана, я до вас дзвонила до 13.00 але ви не піднімали телефон

    Конончук В.В. ФОП27.04.2026

    Слухайте,а хто водієві в хамив??? в кінці розмови??? Хто захотів доганяти автобус не знаючи куди їхати???

    Якби Ви нормально у водія спитали,що робити він би сказав сідайте на автобус в 13-15 до Любліна і пересядете там. Але ж Ви схотіли доганяти.

    Зоя27.04.2026

    Водієві з самого початку треба було запропонувати як мені зробити, а не казати що в Любліні в них наступна зупинка!!!!!!!!!

    Конончук В.В. ФОП27.04.2026

    Так Ви не дали йому це зробити, а вирішили доганяти... Приїжджайте завчасно і не буде таких випадків.

    Зоя27.04.2026

    До зустрічі!

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.