Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 129 Рейтинг: 4,2
Транспортний засіб: 4,1
Персонал: 4,4
Ціна та якість: 4,3

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 4,3
    Варна - Одеса

    Незважаючи на великі черги на кордоні, водії зберігали спокій і робили все можливе для комфорту пасажирів. Поїздкою залишилася задоволена. Рекомендую цього перевізника та обов'язково скористаюся його послугами ще раз.

  • 1,0
    Одеса - Варна

    Навіть, якщо це останній автобус, який їде в Болгарію, ніколи не користуйтеся ним. Виявляється, що пасажир сам має знати, де йому вийти. Навіть якщо вперше їде до Болгарії. У квитку зазначено, що у Варні буде зупинка біля Катедерального собору. Але водій її не оголошує, не робить зупинку - в автобусі взагалі немає мікрофону. Як результат, я проїхав Варну (нагадую, що я в Болгарії вперше), і водій висадив мене десь на трасі, в полі . За 8 км від Варни, порадивши мені добиратися самостійно попутками. Нікому не раджу цього перевізника. Є питання і до платформи Інфобас: ви якось перевіряєте перевізників, зазначених на сайті? Наприклад, відсутність того ж мікрофону в салоні. Раптом аварійна ситуація, яка вимагає попередження пасажирів, - пасажири в кінці салону навіть нічого не почують.

    ФОП Козлова С.О.20.06.2026

    Шановний пасажир!

    Єдине питання до вас - чому по данному рейсу 17 пасажирів вийшли в Варні і посилки отримували з України, а ви чомусь не чули і не бачили зупинку Кафедральний собор.

    На данній зупинкі автобус був 15 хвилин.

    Цікаво чим були зайняті ви в цей час?

    Юрій20.06.2026

    Не обманюйте. Ваш водій мав оголосити зупинку в мікрофон. Ах да, мікрофону ж не було - і що він там бубонів собі під ніс, я в кінці автобуса не чув. Це по-перше. По-друге, по місту він спинився біля кожного стовпа, де кому зручно. Але ніде не стояв 15 хвилин. Оскільки я вперше їхав, то де саме у Варні Катедеральний собор, я не знав. Ваш водій навіть не оголосив, що ми заїхали у Варну - пасажир не зобов'язаний читати вказівники по трасі. Інщі перевізники чітко на кожній зупинці роблять оголошення: яка саме зупинка і скільки хвилин стоянка. По-третє, з вашими операторами неможливо зв'язатися - вони не відповідають ні за зазначеними телефонами, ні в повідомленнях, хоча читають їх. Так що повторюся: нікому не рекомендую цього перевізника.

  • 3,8
    Одеса - Ізмаїл

    Доброго дня, до водія претензій немає, не працювала вентиляція у салоні, було дуже душно протягом усієї поїздки.

  • 1,3
    Констанца - Варна

    Зіткнувся із такою ситуацією: чекав автобус який мав їхати з Констанції до Варни , він мав прибути о 05:00 біля жд вокзалу, але так і не приїхав , не повідомивши коли автобус прибуде, чекав його до 07:00 , але мене так і ніхто не проінформував коли все-таки прибуде , у висновку , потрачені гроші

    INFOBUS Адміністратор сайту 27.10.2025

    Добрий день!

    Ми розуміємо, що дана ситуація принесла ряд незручностей і повністю змінила ваші плани.

    З нашого боку ми вже направили запит перевізнику для уточнення ситуації та розгляду можливості повернення коштів.

    Як тільки отримаємо відповідь, ми обов’язково повідомимо вас на електронну пошту.

    VLADYSLAV07.11.2025

    Вітаю , чи направили ви запит перевізнику ?

    INFOBUS Адміністратор сайту 10.11.2025

    Доброго дня!

    Так, запит перевізнику вже надіслано, однак відповідь поки що не отримано.

    Щойно вона надійде, ми одразу повідомимо вас на електронну пошту, вказану у замовленні.

    Дякуємо за ваше терпіння та розуміння!

    VLADYSLAV21.11.2025

    Гроші повернули, дякую!

  • 3,8
    Одеса - Светий Влас

    Бажано робити більше зупинок

  • 5,0
    Одеса - Київ

    .

  • 3,3
    Варна - Одеса

    Задоволена поїздкою, все було на вищому рівні. Водії дуже привітливі, приємно відповідають на всі питання, професійні, їхали плавно і швидко Без затримок, даже ранішена годину приїхали. Автобус старенький, но кондицвонер працював, файфай працював !

  • 4,8
    Солнечный берег - Одесса

    Все сподобалося, доїхали швидко. Водіям окремо дякую, тактовні, професійні, везли акуратно. В салоні працював Wi-Fi, можна було на вибір робити кофе і чай. В салоні чисто, трохи були незручні сидіння мабуть за великий термін служби, а в загалі все добре. Дякую.

  • 3,8
    Варна - Измаил

    Автобус старенький. Кондіционер зламався. Тому пасажири нервували, водії намагалися подагодити, заспокоювали людей, як могли.

  • 3,0
    Київ - Одеса

    На жаль, не можу залишити гарний відгук?

    До водія претензій немає.

    Претензії до стану автобуса.

    Кондиціонер не працював, люки не відкривалися, окна теж. Їхали як у сауні?

    Мали приїхати о 17.00, прибули до жд.вокзалу Одеси майже о 20.00.

    Виходить їхали в цій сауні 10 годин!

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.