Дуже задоволена. Автобус прибув та відбув вчасно. Про все важливе було повідомлено заздалегідь. Завдяки грамотній організації вийшло прибути до місця призначення навіть завчасно. Дуже вдячна. Буду вас усім рекомендувати.
Комфортна поїздка, водії були дуже ввічливі та позитивні. В автобусі можна було зарядити телефон, причому як шнуром з юсб входом, так і тпс (що зустрічається дуже рідко). Водії на кордоні безкоштовно роздавали водичку та батончики на перекус. Коли водій зупинився посеред дороги всього на 10 хв, щоб залити якусь рідину, то потім у мікрофон попросив у пасажирів вибачення за затримку. На жаль, ми дуже довго стояли на українському кордоні і хоч це не залежало від перевізника, але вони вирішили провести усіх людей через піший кордон Румунії (чим зекономили нам годин 8 стояння у черзі) і посадили на автобус їх компанії, котрий був на території Румунії, при цьому завжди був супровід від їх працівників. Загалом, я дуже задоволена сервісом компанії і людським ставленням від їх водіїв.
Щиро дякуємо за такий детальний і теплий відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви високо оцінили роботу наших водіїв та організацію поїздки.
Справді, ситуації на кордоні бувають непередбачуваними, і наша команда завжди намагається знайти найкраще рішення для комфорту та економії часу пасажирів. Дуже раді, що в цьому випадку нам вдалося організувати пересадку та допомогти уникнути тривалого очікування.
Обов’язково передамо ваші слова подяки водіям — для них це найкраща мотивація. Будемо раді бачити вас серед наших пасажирів знову!
Гарних вам подорожей та мирного неба!
Чудовий водій
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Водії приємні, порядні, ввічливі, автобус чистий, гарний, сидіння чисті, кондиціонер працює чудово, в жару було їхати приємно. Все чітко за графіком!
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Зручний автобус.
Дуже приємний водій.
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Я дуже задоволена поїздкою, автобус був чистим, водій обмежено їхав, робили достатню кількість зупинок. Я була приємно здивована що нас забезпечили водичкою в необмеженій кількості, пропонували каву, чай та круасанчик, абсолютно безкоштовно. Моя поїздка пройшла добре, дуже дякую.
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Дуже розчаровані тим, що компанія не може домовитися з румунським кордоном, про те що це є рейсовий автобус, людям потрібно не запізнитись на літак.
Ми мусили залишити автобус на кордоні і самостійно о 2:00 ночі добиратися до бухаресту на таксі за що заплатили ще по 100 євро з людини.
І чомусь ми не можемо повернути гроші за свої квитки на автобус.
Якщо компанія не справляється зі своїм графіком, чому люди мають платити подвійну суму щоб встигнути на свої літаки.
Ми страшенно розчаровані. Я їхала з дитиною і мусила о 2-й ночі шукати чим доїхати до Бухареста
Дякую за поїздку! Все було добре
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Дуже хороший перевізник. Дорога пройшла чудово, навіть попри великі затримки на румунському кордоні.
Привітні працівники на рейсі, комфортний автобус
Поїздкою задоволена. Як завжди - все на висоті. Дякую!
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Щиро дякуємо Вам за відгук про поїздку. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже саме завдяки зворотному зв’язку ми можемо покращувати якість наших послуг.
Раді, що Ви обрали наші пасажирські перевезення. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
З повагою,
Компанія 3GBUS❤️