Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
TPG › Сонячний берег - Львів
Автобус ВО7600СХ Рейс Львів - Бургас 14.05, о 12 ранку з заправки вог, старий некомфортний автобус, регулювання спинок поламані на багатьох кріслах, автобус час від час глох і ми просто стояли по серед дороги, санітарні зупинки не нормовані і не за графіком, водії весь час казали терпіть, а як вставали на зупинки то давали максимум 10хв, а після цього водії починали всім казати заходити вже їхати,
З хорошого тільки те що в них був погоджений кордон, і кордон в Румунію пройшли ~ до 6 годин
АВТОБУС ВО1883НС Рейс бургас львів 19.05 о 11:15 від готелю Кавказ, автобус був кращий, але багато спинок теж були поламані і не мали можливості регулювання, зупинки також були дуже рідко, приблизно раз на 5 годин, також автобус поламався в Стрию за 60км від Львова, на цей момент ми були в дорозі вже більше 30 годин, і через поломку ми затримались ще на декілька годин
В цілому дорога в дві строни опинилась дуже жахливою, і більше немає бажання користуватися їхніми послугами!
TPG › Варна - Київ
Автобус компанії TPG - ВО 1850 НА (Рейс Варна - Київ)
Купили білети на сім'ю брали одразу 2 на одне прізвище, нас розсадили окремо у початок і в кінець автобуса. Почали писати і дзвонити оператору TPG щоб допомогли розібратися і посадити разом, оскільки безумовно є люди які їдуть окремо і це можна вирішити(інші перевізники так робили і не було проблем) тут оператор сказав що не займається такими питаннями вирішуйте самі, або дзвоніть водію
- Подзвонили водію він сказав що не займаєтся такими питаннями і дзвоніть оператору. Як виявилося далі ніхто ні за що не відповідає і нічим не займаєтся
- Дали маршрутний лист із локацією куди прибуває автобус у Варні, але локація виявилася не правильною. Це чудо що локація була не далеко куди реально приїхав автобус і не довелося через усе місто гнатися за автобусом
- Прийшли на місце виявилося що автобус не компанії TPG, а чомусь інший і водій дзвонить хамить, бо ми шукаємо автобус компанії TPG і не можемо знайти, а по ітогу виявилося що це взагалі автобус іншої компанії FlixBus(навіть не знаю, без коментарів)
- Водій так і не допоміг розібратися із місцями, попросили людей, вони погодилися помінятися. Ми сіли позаду автобуса
- під час руху автобуса пішов дощ і виявилося що стеля протікає прямо на наше сидіння. На прохання до водія якось вирішити він сказав що не знав що вона протікає, і буде уже як буде, розвернувся і пішов після цього дощ ще йшов майже годину і все воно протікало. Додамо фото також до відгуку
- Сидіння ніяк не опускаются
- Wifi у автобусі не працює
- Зупинялися тільки у платних туалетах і час був обмежений так що люди не встигали в черзі і бігали по кущах щоб зробити свої справи
- У автобусі немає ні сіток куди можна скласти свої речі, нічого
Найгірша поїздка із усіх які в нас були за останні 2 роки
Доброго дня, Сергію!
Дякуємо, що детально описали ситуацію. Ми уважно ознайомилися з вашим відгуком і нам щиро прикро, що поїздка виявилася настільки складною.
Розуміємо, що всі описані вами обставини від організації посадки до технічних проблем у дорозі - суттєво вплинули на комфорт поїздки. Це не той рівень сервісу, на який розраховує пасажир під час тривалих подорожей.
Ми вже передали вашу скаргу перевізнику, щоб він провів перевірку кожного пункту звернення та вжив заходів для усунення технічних несправностей і покращення якості обслуговування в майбутньому.
Щоб частково компенсувати ці незручності та згладити враження від поїздки, ми нарахували бонуси на вашу клієнтську картку. Ви можете скористатися ними як знижкою на майбутні поїздки з будь-яким перевізником на нашому сайті.
Ще раз просимо вибачення за незручності та бажаємо, щоб ваші наступні подорожі були виключно комфортними.
TPG › Венеція - Київ
- Автобус VDL номер КІ 4482 АС запізнився на 3 години 10 хв, посадка відбулася в Mestre о 3:40 замість 00:30. Мені довелося бронювати готель для безпечного очікування автобуса. Витрати склали 2450 грн.
- Не працює Wifi в автобусі (не оплатили?)
- Туалет в автобусі не працює, робляться санітарні зупинки на платних туалетах, вартість 0,5-1 € кожна, із-за постійних зупинок збільшується час в дорозі.
- в Словенії не оплатили він'єтку DARS, були зупинені службою DARS, витратили час на вияснення ситуації, оплату, очікування проведення платежу.
- в Угорщині така сама історія. Стояли близько 40 хв в очікуванні оплати за дороги водієм. Хіба це має робити водій під час руху, а не завчасно?
- На трасі зірвало люк. Зупинка тривала більше півгодини, шукали в полі люк, лагодили. Як сказав сам водій - люки в автобусі поламані. Чому?
- Водії не знають дорогу, 2 рази заїхати "не туди", на трасі здавали задом близько 300 м до розвилки, розверталися в невідведених для цього місцях на трасі, один у одного питали куди їхати.
- Водії одягнуті у свій повсякденний одяг, а не форму. На кого вони працюють? Чому їм не видали форму?
- На кордон прибули з різницею 6 год 30 хв о 19:00 замість запланованих 13:30.
- Як результат - затримка в дорозі склала 7 годин, додаткові витрати на готель, туалети, їжу, запізнення в понеділок на роботу, фізичне і емоційне виснаження.
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за детальний відгук. Нам щиро прикро, що поїздка супроводжувалася такими обставинами та залишила у вас негативні враження.
Розуміємо ситуацію, коли через затримку рейсу вам довелося додатково нести витрати на готель, а під час подорожі зіткнутися з непрацюючим Wi-Fi, туалетом та технічними несправностями автобуса. Такі обставини, безумовно, впливають на загальний комфорт поїздки.
Щодо тривалості маршруту, на час у дорозі можуть впливати проходження прикордонного контролю, дорожня ситуація та інші непередбачувані фактори. Водночас погоджуємося, що технічні та організаційні труднощі, які виникли під час рейсу, суттєво вплинули на враження від подорожі.
Ваші зауваження щодо стану автобуса, оплати дорожніх зборів та роботи водіїв уже передані перевізнику для перевірки та подальшого опрацювання.
Щоб частково компенсувати незручності, ми нарахували додаткову знижку на вашу бонусну картку. Скористатися нею можна під час оформлення наступних поїздок на нашому сайті.
Просимо вибачення за ситуацію та сподіваємося, що наступні подорожі будуть комфортними!
Дякуємо за Ваше звернення та за те, що повідомили нам про недоліки, з якими Ви зіткнулися під час поїздки за маршрутом Венеція – Київ.
Насамперед приносимо щирі вибачення за незручності, які виникли під час рейсу, та за негативний досвід користування нашими послугами.
За результатами попередньої перевірки повідомляємо, що затримка рейсу була спричинена сукупністю обставин, частина з яких виникла під час виконання міжнародного маршруту та потребувала негайного реагування екіпажу з метою забезпечення безпеки пасажирів.
нформація щодо роботи Wi-Fi, санітарного вузла, технічного стану автобуса, а також дій водіїв під час виконання рейсу передана до відповідних структурних підрозділів для детального службового розслідування. За результатами перевірки будуть вжиті необхідні заходи для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Щодо заявлених Вами додаткових витрат просимо надати копії підтверджуючих документів (чеки, квитанції, рахунок за проживання в готелі тощо) для розгляду питання про можливість компенсації відповідно до чинних правил перевезення та внутрішніх процедур компанії.
Ще раз перепрошуємо за завдані незручності та дякуємо за зворотний зв'язок. Ваше звернення допомагає нам покращувати якість обслуговування та рівень наданих послуг.
TPG › Киев - Салоники
Ніколи не користуйтесь послугами перевізника TPG!!! Дали зламаний автобус, в якому не працював wi-fi, кондиціонер та який благополучно й абсолютно очевидно зламався в тунелі в горі. Як було також встановлено, він навіть не підлягає ремонту. Прибув у точку призначення із запізненням більше, ніж на 10 годин. Працівники цього перевізника хамовиті та агресивні люди. Якщо ви кудись не потрапите та запізнитесь, з вами навіть не будуть розмовляти за відшкодування!
Марино, доброго дня. Ми розуміємо, наскільки під час тривалої подорожі важливий комфорт в автобусі - справний кондиціонер, робочий Wi-Fi та щоб у дорозі не виникало жодних поломок. Нам щиро шкода, що вам довелося зіткнутися з такими труднощами.
Щодо затримки: час прибуття в розкладі для міжнародних рейсів завжди вказаний орієнтовний. Передбачити точний час у поїздках, на жаль, неможливо, оскільки дорожні обставини та тривалість проходження кордону щодня змінюються. Через це ситуація на кожному рейсі індивідуальна: в один день проїзд може бути швидким, а в інший час затримки може суттєво збільшитися через черги на кордоні або форс-мажори.
Ваш відгук ми вже передали перевізнику, щоб він міг детально розібратися в ситуації, врахувати зазначені зауваження та покращити якість сервісу в майбутньому.
Як компенсацію за завдані незручності ми б хотіли нарахувати вам бонуси, проте бачимо, що у вас наразі немає бонусної картки. Ви можете зареєструватися у нас на сайті та надіслати номер створеної картки на пошту [email protected] - ми обов'язково нарахуємо їх вам.
Ще раз перепрошуємо за цей негативний досвід і бажаємо вам надалі лише приємних та легких поїздок.
TPG › Ріміні - Львів
Просто жахливий досвід, в мене таке вперше! Взяла квитки з Ріміні, бо підходив день і час, хоча проживала у Католіці. Гроші звичайно ж попросили наперед… за день до відʼїзду додому, менеджер скинула квиток із вказаним місцем посадки, номером автобуса, і номером місця, повідомила, що все за планом виїжджаємо в 21:00, бути на місці не пізніше ніж за півгодини! У день відʼїзду я заздалегідь поїхала із Католіки у Ріміні потягом, декілька годин чекала на місці посадки, в 20:40 почала дзвонити менеджеру, яка скидала квиток і супроводжуючій, номер якої було вказано в квитку. Мені відповіли, що вони тільки приїхали у Ріміні і назад будуть їхати завтра. Ну і звичайно відразу шок, я в чужому місці, готелю заброньованого немає, на вулиці вже ніч, в середу мене чекають 30 пацієнтів і я маю вже бути вдома( На запитання чому мене не попередили відповідали грубо, менеджер казала, що сьогодні не її зміна і не дзвонити їй на особистий номер, супроводжуюча казала, що це не її робота дзвонити до пасажирів…. Повернулася в Католіку і шукала готелі переночувати( вже коли їхала назад в 21:20 інший працівник пише, що сьогодні не буде рейсу, коли вже 20 хв ми мали бути в дорозі! Вранці писала дзвонила до всіх в якій годині виїжджаємо, ніхто не брав трубку і не відписував, написали потім, що в 10:00, я швидко зібралася і поїхала знову потягом у Ріміні. Цього разу там вже чекали інші пасажири, які ділилися також неприємними враженнями від подорожі, але їх хоча б попередили про перенесення часу виїзду, лише чомусь мене ні( Але на цьому сюрпризи не закінчилися…. Автобуса довго не було, ми стояли на сонці цілий день в таку жару із важкими валізам. Спочатку сказали, що не заводиться акумулятор, потім, що щось зламалося, потім, що механнік ремонтує, потім, що евакуатор забрав автобус, потім інформацію перестали надавати і просто почали ігнорувати. В мене паніка і шок, тому що розумію, що вже і на четвер не встигаю на роботу і треба знову шукати готель і переносити всіх пацієнтів, шукати собі заміну. В результаті чекала до 17:00 знайшла іншого значно дорожчого перевізника, які відразу забрали мене, нагодували, дали відпочити і в 19:00 уже виїхали на Україну і довезли в комфорті) Звʼязалася з іншими туристами, сказали, що так і чекали до ночі, в 23:30 їх відвезли в Болонью, де посадили на інший автобус, і коли я була вже на кордоні, вони тільки виїхали. Гроші за квитки повертати ніхто не хоче, я вже не кажу за компенсацію готелю, потягу, таксі до ЖД вокзалу Католіки, вечерю, сніданок, обід на вокзалі, втрачені гроші за робочий день середи, білет в іншого перевізника, моральну травму😭 Усі мене просто ігнорують Такі фірми «ферми» не мають існувати!
Софіє, доброго дня.
Нам щиро шкода, що вам довелося пройти через такий важкий досвід. Опинитися вночі в чужому місті без допомоги, втратити робочий день та зазнати додаткових фінансових збитків - це абсолютно неприпустима ситуація.
Ми повністю розуміємо ваше обурення і згодні з тим, що спілкування з пасажирами має бути ввічливим та професійним незалежно від обставин, а інформування про зміни в рейсі - належним та своєчасним.
З нашої сторони ми автоматично передали ваш відгук перевізнику, щоб він звернув особливу увагу на всі зазначені моменти та зробив усе можливе, аби подібне не повторювалося в майбутньому. Також було направлено запит на повернення коштів.
Якщо у вас є фото або скріншоти чеків, які потрібно долучити до запиту щодо компенсації, будь ласка, надішліть їх на нашу електронну пошту [email protected], ми обов’язково додамо цю інформацію до звернення.
Як тільки ми отримаємо відповідь від перевізника, одразу повідомимо вас на електронну пошту, вказану у вашому замовленні. Зі свого боку ми зробимо все від нас залежне, щоб пришвидшити вирішення цього питання.
Доброго дня, напишыть будь ласка номер вашого замовлення
Номер квитка: 14772715
TPG › Варна - Хмельницький
Дякую, все добре. Їздити можна.
TPG › Светий Влас - Київ
Не можу не залишити відгук. 10 з 10. Давно не подорожувала так комфортно. Все працювало: інтернет, туалет, ввічливі професійні водії. Дякую!
TPG › Сонячний берег - Івано-Франківськ
Ще на початку поїздки зламався автобус. Чекали інший 10 годин. Пасажирам не надавали інформацію, тому всі сиділи під палючим сонцем і боялись кудись відійти. Телефонували всім, але і туроператори і менеджери говорили,що від них нічого не залежить. Як випустили в таку довгу дорогу несправний автобус? Бувають різні ситуації, але все можна вирішити. А тут 10 годин всі перекидали відповідальність один на одного. Через таку затримку на кордоні ми знову попали в чергу на 8 годин. Тобто замість 24 годин у дорозі я була 40. Приїхала вночі, вимушена була брати таксі,а в коменданську годину це недешеве задоволення. Подорож не сподобалась, бо компанія ненадійна, не тільки тому, що автобус зламався, бо не можуть вирішити швидко проблеми у дорозі. Автобус був з зручними сидіннями, чистим, кліматконтроль працював. Тільки дуже всю дорогу воняв туалет. Я оцінюю той автобус,що нам надали.
Доброго дня, напишіть будь ласка номер квитка, щоб ми могли розібратись
BG10066157
TPG › Чернівці - Св. Констянтин і Олена
Поїздка була найгірша за всі мої подорожі..😡🫣🙄
Я навіть не можу перечислити всі мінуси,сідіння не зручні,кондиціонер працював,гуркотів як трактор,переключити,щоб він не дув у лице,не можливо,туалет не працював, але ягідкою на торті було те, що водій мене хотів висадити на одній зупинці раніше,заявив що він не знає ту зупинку що мені потрібно,зупинив автобус і сказав мені виходити,бо більше вони не будуть зупинятися. Я користувалася послугами вашої фірми,але тепер я не можу сказати що буду надалі звертатися до вас,а ще у мене квиток через вашу фірму додому,і що мені робити я не знаю.
Доброго дня, Людмило.
Дякуємо, що поділилися враженнями від поїздки. Розуміємо ваше обурення, адже несправний туалет, незручності через роботу кондиціонера та ситуація із зупинкою могли суттєво зіпсувати дорогу.
Хотіли б детальніше розібратися в описаній ситуації. Уточніть, будь ласка, чи довіз вас водій до зупинки, зазначеної у квитку, чи все ж висадив раніше?
Ця інформація допоможе нам перевірити обставини поїздки та передати звернення перевізнику для розгляду.
Доброго дня Людмило, напишіть будь ласка номер вашого бронювання, щоб ми могли розібратись в даній ситуації
TPG › Київ - Светий Влас
Водії висадили мою маму, якій 70 років не в зазначеному у білеті місці, а за кілька км! Вони просто обломались їхати на зазначене місце! Висадили з важкими сумками посеред дороги вночі в чужій країні!!!!!
Доброго дня, Вкажіть будь ласка номер квитка, щоб ми могли детально розібратись в даній ситуації.
Дякуємо