Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 177 Рейтинг: 4,3
Транспортний засіб: 4,3
Персонал: 4,4
Ціна та якість: 4,3

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 2,8
    Дніпро - Одеса

    Підвели дуже, запропонували залишити за мною місце зпереду, а по факту коли приїхала, вдали вигляд що нічого такого не казали. Мікроавтобус дуже душний, періодично виключали кондиціонер.

    AlexTour22.06.2026

    Вітаю. Хто пропонував і хто робив вигляд що такого не було? Який номер автобусу?

  • 5,0
    Кривий Ріг - Одеса

    Доброго дня!

    Хочу сказати дякую за цю поїздку 10.06

    Поїздка була комфортна.

    Водій Олексій 067***374 професійний , ввічливий, створив гарні і правильні умови нашої поїздки!

    Я дуже рада, що з вами працюють такі прекрасні люди! 😊

    AlexTour19.06.2026

    Вітаю! Дякуємо за відгук!

  • 1,8
    Харків - Одеса

    Вчора( 17.06. 2026) їхала з Харкова до Одеси. По дорозі до Дніпра нас зупинив поліцейський, не знаю хто там був винний, але через це автобус затримався майже на 2 години. На вокзалі у Дніпрі нас пересадили з автобуса до спринтера. В новому транспорті не працював кондиціонер, не було як зарядити телефон. Водій їхав дуже швидко 120-140 км/год. Частину дороги водій керував авто босоніж. Дуже небезпечно обганяв інші авто, завертаючи на потрібну полосу за секунди до зіткнення. за 12 годин у дорозі в нас було 4 зупинки. На прохання інших пасажирів висадити їх на центральному автовокзалі водій відповів, що йому не по дорозі, він привезе всіх на привокзальну, а звідти їдьте на трамваї. Дуже не задоволена цією поїздкою.

  • 2,8
    Дніпро - Одеса

    Дуже тісний, незручні вузьки сидіння, а приставне сидіння на самому вході - це жах. Ціна в півтора рази дорожча за комфортний автобус. Водій професійний але чомусь не дозволив сісти на переднє сидіння, хоча з півдороги там їхали інші пасажири.

  • 3,0
    Одеса - Харків

    Рейс Одеса-Харків. Виїзд о 21:30 з Одеси на спринтері Volkswagen Crafter. Враховуючі пізню годину, було велике бажання відпочити, але сидіння були настільки незручні, що про це залишалося тільки мріяти. В результаті майже 8 годин страждань!!!! У Дніпрі десь о 5:00 була пересадка на автобус Mercedes-Benz Tourismo - тут комфорт 100 % - нарешті можна було зручно розташуватися та подрімати. На обох маршрутах водії ввічливі та професіонали своєї справи.

    AlexTour18.06.2026

    Вітаю. Дякуємо за відгук.

  • 5,0
    Одеса - Дніпро

    Все на відмінно! І автобус и водій!

    Дякую, продовжуйте в тому ж напрямку!

    AlexTour14.06.2026

    Дуже дякуємо!

  • 5,0
    Харків - Одеса

    Дякую, поїздкою задоволена!

    AlexTour14.06.2026

    Дуже дякуємо за класний відгук!

  • 4,3
    Харків - Одеса

    Виїхали вчасно, навіть трішки раніше, бо всі пасажири вже були на місці. Від Харкова до Дніпра їхали на спрінтері:салон дуже компактний, не дуже зручні сидіння, робив кондиціонер- під кінець навіть замерзли. У Дніпрі пересіли на автобус, який хоча й старенький, але більш комфортний. Оба водія - профі своєї справи - їхали швидко і акуратно. Враховуючи, що на зупинках у туалет була тривала черга, на кінцевий пункт приїхали майже на годину пізніше.

    AlexTour12.06.2026

    Вітаю. О якої годині були в Одесі? Неможливо було приїхати на годину пізніше. В Одесу не пускають до 5:00 ніколи, тому затримки якщо і були, то не через туалет, а через те що до 5:00 заїхати в Одесу неможливо, водії «розтягують» час щоб перед Одесою не стояти в полі годину. Чекаю час приїзду в Одесу та на який день у вас був білет.

    Світлана12.06.2026

    Поїздка 10.06.2026. За білетом виїзд з Харкова - 8:20, прибуття в Одессу - 18:20.

  • 5,0
    Миколаїв - Дніпро

    Дякую, водію, поїздка була спокійна не напряжна. Дуже вдячні всім співробітникам Infobus

    AlexTour10.06.2026

    Дуже приємно що Вам сподобалось!

    AlexTour10.06.2026

    Дуже приємно що Вам сподобалось!

  • 1,8
    Дніпро - Одеса

    Їхав Дніпро-Одеса, автобус с пункту А до пункту В запізнився на 40 хвилин. Хоча на блок постах зупинялися в сумі на 4 хвилини, а погодні умови були сприятливими. Через це запізнився на потрібний автобус і шукав житло на вечір.

    Подзвонив в інфобус відшкодувати хочаб частину проїзду на з'йом житла, мені сказали що час у квитку пишиться приблизний. Тоді навіщо взагалі вказувати що один автобус їде 7 годин, а інший 8?

    Ще була ситуація. Військовий забув кепку. Ми відїхали не далеко від зупинки, людина яка тільки зайшла в автобус помітила її. Я підійшов до водія кажу що "військовий забув.." він каже "кинь на полку, вони вічно щось забувають". Тобто ніхто нічого не поверне людині. Хоча можна було Захиснику подзвонити, ми не далеко від'їхали.

    Висновок. Враховуючи спектр неприємних емоцій не раджу цього перевізника, є менш комфортні але пунктуальні та більш людяні водії.

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.