Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 103 Рейтинг: 3,9
Транспортний засіб: 3,8
Персонал: 4,0
Ціна та якість: 3,9

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 5,0
    Київ - Харків

    Автобус був двохповерховим. Приіхав вчасно. Комфортно. Мені сподобалось. Їхати на 2 поверсі дуже зручно.

  • 2,3
    Харків - Одеса

    Автобус дуже незручний, просто жахливий, на сайті був заявлений іншій автобус, до персоналу претензій ннемаю.

  • 1,0
    Запоріжжя - Кишинів

    Автобус затримався на 2 години. Приїхав не справний. Розетки відсутні. Водій промовляв нецензурні слова. Пересадка в Одесі, це повний треш. Розчарована перевізником повністю. Не рекомендую

  • 5,0
    Дніпро - Харків

    🤗

  • 5,0
    Измаил - Киев

    Чудова поїздка, комфорт та професіоналізм на висоті!

    Їхав за маршрутом Бухарест — Київ: сідав в Ізмаїлі та їхав до Києва з пересадкою в Одесі. Залишився дуже задоволений поїздкою! Автобуси чисті, сучасні та дійсно комфортні, тому дорога минула легко.

    Окрема подяка водіям — справжні професіонали своєї справи. Дуже доброзичливі, ввічливі та з розумінням ставляться до кожного пасажира, допомагаючи у будь-яких ситуаціях у дорозі.

    Організація рейсу на високому рівні, графіка дотрималися. Щиро рекомендую цього перевізника, за потреби обов'язково звертатимуся ще!

  • 4,8
    Полтава - Харків

    Гарний автобус, крісла зручні, працює кондиціонер.

  • 1,3
    Ізмаїл - Дніпро

    Від Ізмаїла до Одеси доїхали чудово. Була приємно вражена: водії приємні, автобус чистий, комфортний, сидіння зручні (регулюються, є підставки для ніг), біля кожного місяця є USB зарядка, працює кондиціонер. В Одесі була пересадка на інший автобус і це повний ТРЕШ. Сидіння не регулювались (не відкидались) мабудь були зламані через що всю дорогу їхали сидячі у вертикальному положенні, а це нічний рейс, підставок для ніг не має (ноги перетискало і зводило в судомах), зломлені фіксатори пасків безбеки своїми гострими краями давили та залишили на пам'ять синці на стегнах. Кондиціонер працював, але не регулювався в деяких місцях тому його відключили (дуже дуло пасажирам, де він не регулювався), після цього на мене особисто (за інших не знаю) почала з потолка капати вода (приємного дуже мало), але довелося терпіти і чекати, бо після скарги водіям, вони сказали, що це конденсат і треба почекати скоро пройде... (так що про всяк випадок треба мати парасольку). В таких умовах якось спать (нагадаю, що рейс нічний) не виходило. Телефон на допомогу прийшов не на довго, бо зарядки були відсутні. Ще в цьому автобуі мабуть проблеми з гальмами, бо кожного разу коли він гальмував це супроводжувалося жахливими звуками. Єдиний плюс в цій поїздці, що приїхали ми за графіком.

  • 5,0
    Кривий Ріг - Харків

    Привітний персонал, в автобусі працює кондиціонер що в літку дуже важливо. В цілому поїздка пройшла успішно.

  • 1,3
    Одеса - Умань

    За рівнем хамства водіям можу сміливо віддати перше місце. В автобусі дуже брудно, а його технічний стан залишає бажати кращого — під час поїздки складалося враження, що автобус може розвалитися просто на трасі. Єдиний позитивний момент — дотримання розкладу руху.

  • 5,0
    Ізмаїл - Бухарест

    Ізмаїл-Бухарест

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.