Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
"-LIKEBUS-" › Київ - Харків
Автобус був двохповерховим. Приіхав вчасно. Комфортно. Мені сподобалось. Їхати на 2 поверсі дуже зручно.
"-LIKEBUS-" › Харків - Одеса
Автобус дуже незручний, просто жахливий, на сайті був заявлений іншій автобус, до персоналу претензій ннемаю.
"-LIKEBUS-" › Запоріжжя - Кишинів
Автобус затримався на 2 години. Приїхав не справний. Розетки відсутні. Водій промовляв нецензурні слова. Пересадка в Одесі, це повний треш. Розчарована перевізником повністю. Не рекомендую
"-LIKEBUS-" › Дніпро - Харків
🤗
"-LIKEBUS-" › Измаил - Киев
Чудова поїздка, комфорт та професіоналізм на висоті!
Їхав за маршрутом Бухарест — Київ: сідав в Ізмаїлі та їхав до Києва з пересадкою в Одесі. Залишився дуже задоволений поїздкою! Автобуси чисті, сучасні та дійсно комфортні, тому дорога минула легко.
Окрема подяка водіям — справжні професіонали своєї справи. Дуже доброзичливі, ввічливі та з розумінням ставляться до кожного пасажира, допомагаючи у будь-яких ситуаціях у дорозі.
Організація рейсу на високому рівні, графіка дотрималися. Щиро рекомендую цього перевізника, за потреби обов'язково звертатимуся ще!
"-LIKEBUS-" › Полтава - Харків
Гарний автобус, крісла зручні, працює кондиціонер.
"-LIKEBUS-" › Ізмаїл - Дніпро
Від Ізмаїла до Одеси доїхали чудово. Була приємно вражена: водії приємні, автобус чистий, комфортний, сидіння зручні (регулюються, є підставки для ніг), біля кожного місяця є USB зарядка, працює кондиціонер. В Одесі була пересадка на інший автобус і це повний ТРЕШ. Сидіння не регулювались (не відкидались) мабудь були зламані через що всю дорогу їхали сидячі у вертикальному положенні, а це нічний рейс, підставок для ніг не має (ноги перетискало і зводило в судомах), зломлені фіксатори пасків безбеки своїми гострими краями давили та залишили на пам'ять синці на стегнах. Кондиціонер працював, але не регулювався в деяких місцях тому його відключили (дуже дуло пасажирам, де він не регулювався), після цього на мене особисто (за інших не знаю) почала з потолка капати вода (приємного дуже мало), але довелося терпіти і чекати, бо після скарги водіям, вони сказали, що це конденсат і треба почекати скоро пройде... (так що про всяк випадок треба мати парасольку). В таких умовах якось спать (нагадаю, що рейс нічний) не виходило. Телефон на допомогу прийшов не на довго, бо зарядки були відсутні. Ще в цьому автобуі мабуть проблеми з гальмами, бо кожного разу коли він гальмував це супроводжувалося жахливими звуками. Єдиний плюс в цій поїздці, що приїхали ми за графіком.
"-LIKEBUS-" › Кривий Ріг - Харків
Привітний персонал, в автобусі працює кондиціонер що в літку дуже важливо. В цілому поїздка пройшла успішно.
"-LIKEBUS-" › Одеса - Умань
За рівнем хамства водіям можу сміливо віддати перше місце. В автобусі дуже брудно, а його технічний стан залишає бажати кращого — під час поїздки складалося враження, що автобус може розвалитися просто на трасі. Єдиний позитивний момент — дотримання розкладу руху.
"-LIKEBUS-" › Ізмаїл - Бухарест
Ізмаїл-Бухарест