Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Автокомбінат-1 ООО › Коломия - Львів
Жарко, грубо і жахливо укачує!
Автокомбінат-1 ООО › Кропивницький - Чернівці
На три з мінусом
Автокомбінат-1 ООО › Львів - Дніпро
Враження від поїздки погані, бо їхати майже добу в літню погоду без кондиціонера та відкривающихся вікон - це щось. Дуже брудні вікна та віконні рами зсередини додають чорного кольору на одяг. Запізнення то вже в розрахунок не беру - час зараз такий. Але все інше можна довести до ладу.
Автокомбінат-1 ООО › Миколаїв - Хмельницький
Коли їдете цим перевізником, будьте готові до того, що можете не дістатися пункту призначення.
Їхала маршрутом Миколаїв-Львів, з пересадкою у Хмельницькому о 4 ранку (10 хвилин). В Хмельницький прибули вчасно, і водій запевняв мене, що мій другий автобус зараз прибуде. Коли в назначений час автобус не приїхав, водій попереднього все продовжував запевняти мене, що ще трохи треба зачекати, телефонувати диспетчеру відмовлявся. А потім поїхав далі своїм маршрутом. Коли запізнення складало вже більше 30 хвилин, намагалася телефонувати диспетчеру, чий номер був вказаний, як контактний для нічних дзвінків. А там - па-пааам! - автовідповідач. Диспетчер вокзалу також зв'язку з перевізником не мав. Інфобус, через який замовлявся квиток - також не міг зв'язатися з ними. В результаті, автобус запізнився на 50 хвилин і водій з криком відповів мені, що до Львова не їде!!!! І що водій попереднього автобуса мав мене пересадити (!!!) про що мені, звісно, про це ніхто не повідомив, а водій запевняв, що треба трохи почекати і автобус приїде! В результаті, лише після скандалу, водій домовився з іншим перевізникам і посадив мене на автобус до Львова. І я була не одна така пасажирка.
Автокомбінат-1 ООО › Харків - Дніпро
Ну таке собі. Водії професійні, кондіціонер працював. АЛЕ: Міста між сидінням мало, не всі розетки USB працювали, відсутня розсадка пасажирів згідно з нумерацією міст. Хто перший зайшов - той і вибрав кращі міста. Вибрати міста при покупці білетов немає можливості. Я їхав з Харківа до Днепра. Зупинка у Днепрі 10 хвилин. Як Ви вважаєте цього досить для відвідування туалету? Той хто бачив цей туалет - той мене зрозуміє.
Автокомбінат-1 ООО › Kraków - Kalush
Все пройшло добре.Автобус рухався по графіку без затримок.
Автокомбінат-1 ООО › Миколаїв - Одеса
Вітаю. Загалом, поїздка без пригод, кондиціонер працював, для короткого маршруту цілком прийнятно (з дорогою пощастило меньше, ухатило). Але рейс спізнився до пунткту призначення на 25хв (добре, що пересадка у мене була довгою). І знайти потрібний автобус в незнайомому місті було ще тим квестом. На квитку вказан лише загальний маршрут манюсіньким шрифтом, і дата рейсу. Із комунікації: за 10хв до відправлення на пошту надійшло повідомлення, що за 10хв мій автобус їде🤦♀️🤦♀️🤦♀️ ні платформи, де той рейс шукати, жодного орієнтиру, ні контактів ані водія, ані якогось диспетчера, ні номеру автобусу, ні хоча б, 🤬, кольору того автобусу🤦♀️
Автокомбінат-1 ООО › Острава - Івано-Франківськ
Поїздка пройшла добре. Сидіння не дуже зручні, але водії були просто супер!
Автокомбінат-1 ООО › Одеса - Чернівці
Жахлива поїздка за 2 тисячі гривень. Дуже мало місця, смерділо туалетом всю ніч, не вистачило місця на всіх пасажирів, тому людям роздали табуретки і вони сиділи в проході
Водій хам
Доброго дня! Дякуємо, що повідомили нам про цей випадок. Кожен пасажир із квитком має отримати сидяче місце, адже наявність квитка гарантує комфорт і безпеку в дорозі. Тому ми хочемо детально розібратися в ситуації. Уточніть, будь ласка, чи надали вам сидяче місце, чи вам теж довелося їхати стоячи? Якщо так, то на якому саме відрізку дороги це сталося?
Автокомбінат-1 ООО › Калуш - Ряшів
Поїздка пройшла добре.Автобус зручний ,водії ввічливі.