Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 448 Рейтинг: 2,8
Транспортний засіб: 2,5
Персонал: 3,1
Ціна та якість: 2,8

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 1,3
    Охтирка - Щецин

    Це була не поїздка,а треш повний😤😤😤. Їхала з Охтирки до Щецина.Було три пересадки,які не вказані були в білеті. Перший рейс Охтирка- Полтава, окей я знала,що тут буде бус,притензій нуль. Друга Полтава- Київ- ризеток нема,сидіння невдобні,наступна неплаанова,чому пересаджувати я незнаю Київ і заправка за Львовом,до автобусу притензій нема,вдобні місця,ризетки,але водій зачинив туалет і нікого не впускав,на секундочку я їхала з двома дітьми,які в любий момент схочуть в туалет. Потім заправка Щецин,водії супер,автобус це жах,сидіння невдобні,дитина єлі заснула,я ні рук ні спини не відчувала, дякую,що хоч водії гарні. Але я спеціально вибирала рейс з вайфаєм і туалетом,ні того,ні того не було,тому моя оцінка зашкалює в мінуса. Віддати 12900 грн,без комфорту? Чесно НЕРОКЕМЕНДУЮ ЦЬОГО ПЕРЕВІЗНИКА

    INFOBUS Адміністратор сайту 17.06.2026

    Доброго дня, Маріє.

    Розуміємо ваше розчарування, адже під час такої тривалої поїздки, особливо з дітьми, комфорт і зрозумілий маршрут мають велике значення.

    Ми перевірили інформацію та бачимо, що на сайті була вказана обов’язкова пересадка в Києві, а також у додатковій інформації зазначено, що можливі й інші пересадки. Водночас розуміємо, що такі зміни в дорозі можуть створювати для пасажирів незручності, особливо під час далекого маршруту.

    Щодо умов в автобусі, які були зазначені на сайті: нам прикро, що заявлені зручності не були доступні на всіх ділянках маршруту. Це дійсно могло зіпсувати загальне враження від поїздки.

    Ваш відгук буде передано перевізнику, щоб він звернув увагу на зазначені моменти та врахував їх у подальшій роботі. Також ми додатково уточнимо інформацію щодо доступності заявлених умов у салоні. Якщо дані на сайті потребують оновлення, ми внесемо зміни, щоб надалі пасажири бачили актуальну інформацію перед купівлею квитка.

    Як компенсацію за створені незручності вам були нараховані бонуси на клієнтську карту. Ви можете використати їх як знижку під час купівлі наступних квитків на нашому сайті.

    Просимо вибачення за цей неприємний досвід та бажаємо, щоб надалі ваші поїздки проходили комфортно, спокійно і без подібних ситуацій.

  • 2,0
    Житомир - Прага

    Водії зупинялися говорили 10 хвилин зупинка в стояли по 40. Туалет який був в автобусі неприємно пах, і було не сильно комфортно їхати.

  • 5,0
    Дніпро - Львів

    Автобус охайний,водії ввічливі. Все сподобалось.

  • 1,0
    Львів - Вжесьня

    Це було жахливо! Досить запізнився на 1.15 год до границі не доїхали пересадили в інший автобус, мали їхати на Раву Руську,а поперли чогось на Краковець де було 30 автобусів перед нами!! Вернулась до Львова назад! Гроші звісно не повернули

  • 2,8
    Київ - Острава

    На автобусі була позначка, що їде до Польщі, але насправді їхав до Праги, як пасажиру знайти автобус на зрозуміло.

  • 2,8
    Харків - Львів

    Добрий день! До туалету не пускали, усю подорож він був зачинен, але його відчиняли весь час тільки для однієї особи жіночої статі . Зупинок на прохання пасажирів майже не робили, а коли і зупинялись , то дуже на обмежений час. Автобуси незручні, дуже мало місця для ніг, було дуже спекотно в автобусі

  • 3,3
    Варшава - Вінниця

    Водій адекватний, зморений, але розуміючий. Немає WI FI за кордоном, але це не страшно. Автобус 54 54 АК.

  • 1,0
    Вінниця - Варшава

    Я придбала на Інфобусі 2 квитки, мені і мамі з Вінниці до Варшави маршрутом Дніпро - Щецин на 16.00 год., перевізник Лис Авто Транс на 28.05.2026р. В квитку було написано місце посадки : Автовокзал Центральний, вул. Київська , 8, місто Вінниця до м. Варшава, автовокзал Заходня. На автовокзалі ми були за три години до посадки. Мені було надіслано від диспетчера смс, я так зрозуміла, що автобус синій, номер автобуса і номер телефону водія. Але саме того дня зник зв'язок на вокзалі, і очікуючи автобус я хвилювалась, чого автобуса немає, і водію подзвонити не могла , НЕ БУЛО В ТОЙ МОМЕНТ ЗВ'ЯЗКУ . З'явився зв'язок у мене в 16.08 год..я швидко набрала водія, він мені сказав, що автобус вже пішов, і як ви будете добиратись ЦЕ ВАШІ ПРОБЛЕМИ. Звідки пішов автобус, де була локація його паркування не знаю, але не на платформах вокзалу. Ми в ту мить зі слізьми придбали інші квитки в касі, на інший рейс, поїхали у Варшаву. Зателефонувала вже в дорозі диспетчеру, він сказав, що це моя вина, БО НЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ВОДІЮ, і кошти не повернуть на карту. Про зміну локації посадки пасажирів в автобус, повідомлень не було ні в смс, ні на електронну пошту мою, в квитку не вказано, що я маю обдзвонювати водіїв за 15 хвилин до відправлення. Чому я маю обдзвонювати водіїв,якщо в мене є квиток, на якому чітко вказано де автобус прибуває? Нікому не раджу купувати квитки цього перевізника, тому що, щоб піклуватись про пасажирів, водії піклуються щоб не платити кошти вокзалу за прибуття автобусу на платформу вокзалу, де його чекають пасажири, і паркуються в невідомих нам точках. Спихнули свою вину на пасажирів. До речі,я так і не знаю де стояв автобус, бо пояснень не було. Пасажири бережіть свої нерви, здоров'я і кошти (це добре, що кошти в мене були ще на одну пару квитків). КОШТИ НЕ ПОВЕРНУТІ. І доречі, диспетчер в телефонній розмові сказав, що зараз я телефоную з іншого номеру, не того, що я залишала при купівлі білету. То я повідомляю, що номер що в білеті, і той з якого я телефонувала в мене дійсні, то мої два номери. То ж не треба мені казати, що я залишила в квитку не той номер, і водій мені не додзвонився. Я повідомила номер заказу, а телефонувати щоб пред'являти претензії в ганебному сервісі я можу з любого українського номеру

    INFOBUS Адміністратор сайту 01.06.2026

    Доброго дня, Людмило.

    Бачимо, що ви вже зверталися до нас щодо цієї ситуації. На даний момент запит було направлено перевізнику, і ми очікуємо на його відповідь.

    Щойно отримаємо інформацію, обов'язково повідомимо вас електронною поштою, вказаною під час оформлення замовлення.

    Дякуємо за ваше терпіння та сподіваємося на якнайшвидше вирішення питання.

    LIUDMYLA01.06.2026

    Доброго дня. Маю надію на хоч якусь людяність зі сторони перевізника, якщо вона в нього залишилась.

  • 4,3
    Краків аеропорт - Київ

    Автобус чистий запізнився на годину але прийшло попередження на тел

    Коректно і ввічливо

    Водії супер професіонали ! Без зауважень

    Дякую за безпечну подорож!

  • 1,0
    Краків - Вінниця

    26.05.2026 їхала в краків-вінниця автобус запізнився на 1 годину. Була пересадка перед Львовом. Я спеціально шукала без пересадки. на infobus в .додатку не була вказана пересадка ..автобус старий. Не зручні крісла . Єдине водії з другого автобуса були норм. Не рекомендував нікому!!!!

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.