Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 144 Рейтинг: 3,9
Транспортний засіб: 3,8
Персонал: 3,9
Ціна та якість: 3,9

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 5,0
    Камянець-Подільський - Харків

    Автобус прибув вчасно . Все сподобалось, Водіям велика вдячність , дуже приємні і вічливі. В автобусі працював кондиціонер і завжди було свіже повітря. Водії допомагали із погрузкою і розгрузкою багажу . Рекомендую саме цього перевізника !

  • 1,3
    Дніпро - Чернівці

    Я купив собі два квитки щоб мені було широко сидіти бо дорога не коротка під час купівлі білета можна було зазначити що місце одне коло одного буде! А коли була посадка на автобус то всім посідали коло вікон і водій на глухо відмовився мене посадити щоб було місце одне коло одного сказав іди собі сам когось виганяй, але я ж не водій і я не можу когось пересаджувати щоб мені було два місця, скільки би я водію не говорив що для чого я тоді купував два місця якщо вони в різних місцях автобуса він відповідав що це не його проблема вільна розсадка. Тому прохання зробіть щось з цим сервісом про місця один коло одного щоб люди не купували два квитки собі а використовували тільки одне місце!

    INFOBUS Адміністратор сайту 18.06.2026

    Анатолію, доброго дня. Повністю згодні з вами: коли пасажир купує два квитки для себе, то розраховує, що буде надано два місця поруч, оскільки сплачено за два квитки. Ми розуміємо, що допомога персоналу в таких ситуаціях є дуже важливою для забезпечення комфорту в дорозі, і нам шкода, що ви зіткнулися з труднощами під час посадки.

    Ми б хотіли детальніше розібратися в цій ситуації. Уточніть, будь ласка, чи було вам надано місця поруч? Чи через правила «вільної розсадки» ви скористалися, по суті, лише одним місцем?

    Анатолій18.06.2026

    Доброго дня, я скористався тільки одним місцем через то що друге місце було в іншому боці автобус, я водія просив неодноразово і пояснював йому що в мене два білета спеціально щоби комфортніше їхати, водій твердо відмовився і сказав що це не його проблема

    INFOBUS Адміністратор сайту 18.06.2026

    Дякуємо за уточнення. Ми звернемося до перевізника з приводу цієї ситуації та можливості повернення коштів за один квиток. Відповідь повідомимо вам на електронну пошту, вказану в замовленні.

  • 4,8
    Дніпро - Харків

    В цілому все буде добре, автобус великий та з кондиціонуванням, було не жарко. Але місцем зупинки була автостанція на Холодній горі замість Привокзальної, як було вказано при покупці квитка. Проблеми це не створило, але про зміни ніхто завчасно не попереджав

  • 4,8
    Дніпро - Харків

    +

  • 4,3
    Дніпро - Камянець-Подільський

    Замовляла квиток для тата

    Дорога була далекою,і я дуже вдячна що зупинилися там де зупинка не планувалась по маршруту

    Тато доїхав добре та задоволений

    поїздкою

    Назад теж буде повертатися цим перевізником

    Водії вічливі та розуміючі

  • 1,0
    Кривий Ріг - Камянець-Подільський

    Водій хамив та орав чисто з порогу(і так не тільки до мене),певно то в нього замість -"доброго дня", сидіння жахливі,їхали наче просто на дошках,які просто оббили тканиною. В багажному відділені разом із сумками і валізами водії перевозили двох цуценят,які пів дороги скавчали,на що ніякою реакції не відбулося,не покормити,не пустити по справам( правильно,хай пів ночи плачуть,люди все рівно спати не зможуть в таких умовах). Їхали з порушенням правил дорожнього руху,то на обгін шли під горку, то просто вилітали на зустрічний рух перед автомобілями,що за собою несло різке гальмування і підкиданням усіх пасажирів салону, і так на протязі всієї дороги, незалежно від того, траса то,чи в межах міста. Незрозуміло як таким водіям взагалі дозволяють перевозити людей,за яких вони відповідають ( чи все ж таки ні)

  • 3,8
    Харків - Кропивницький

    Водій матюкався, мабуть заморився)

    Чомусь не можна було сідати на перші два ряда сидіння 🤷‍♀️

  • 2,0
    Умань - Чернівці

    Поїздка була жахлива! Протікав дах, сидіння були мокрі, під час поїздки доводилось їхати в капюшоні. Двері гупали.

  • 4,3
    Дніпро - Чернівці

    Мені сподобалось. Водії класні, до пасажирів уважні і ввічливі. Приїхали вчасно. Цілком задоволена. Рекомендую

  • 5,0
    Вінниця - Кривий Ріг

    Поїздка пройшла добре, рекомендую.

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.