Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Ogurtsov D.O. › Камянець-Подільський - Харків
Автобус прибув вчасно . Все сподобалось, Водіям велика вдячність , дуже приємні і вічливі. В автобусі працював кондиціонер і завжди було свіже повітря. Водії допомагали із погрузкою і розгрузкою багажу . Рекомендую саме цього перевізника !
Ogurtsov D.O. › Дніпро - Чернівці
Я купив собі два квитки щоб мені було широко сидіти бо дорога не коротка під час купівлі білета можна було зазначити що місце одне коло одного буде! А коли була посадка на автобус то всім посідали коло вікон і водій на глухо відмовився мене посадити щоб було місце одне коло одного сказав іди собі сам когось виганяй, але я ж не водій і я не можу когось пересаджувати щоб мені було два місця, скільки би я водію не говорив що для чого я тоді купував два місця якщо вони в різних місцях автобуса він відповідав що це не його проблема вільна розсадка. Тому прохання зробіть щось з цим сервісом про місця один коло одного щоб люди не купували два квитки собі а використовували тільки одне місце!
Анатолію, доброго дня. Повністю згодні з вами: коли пасажир купує два квитки для себе, то розраховує, що буде надано два місця поруч, оскільки сплачено за два квитки. Ми розуміємо, що допомога персоналу в таких ситуаціях є дуже важливою для забезпечення комфорту в дорозі, і нам шкода, що ви зіткнулися з труднощами під час посадки.
Ми б хотіли детальніше розібратися в цій ситуації. Уточніть, будь ласка, чи було вам надано місця поруч? Чи через правила «вільної розсадки» ви скористалися, по суті, лише одним місцем?
Доброго дня, я скористався тільки одним місцем через то що друге місце було в іншому боці автобус, я водія просив неодноразово і пояснював йому що в мене два білета спеціально щоби комфортніше їхати, водій твердо відмовився і сказав що це не його проблема
Дякуємо за уточнення. Ми звернемося до перевізника з приводу цієї ситуації та можливості повернення коштів за один квиток. Відповідь повідомимо вам на електронну пошту, вказану в замовленні.
Ogurtsov D.O. › Дніпро - Харків
В цілому все буде добре, автобус великий та з кондиціонуванням, було не жарко. Але місцем зупинки була автостанція на Холодній горі замість Привокзальної, як було вказано при покупці квитка. Проблеми це не створило, але про зміни ніхто завчасно не попереджав
Ogurtsov D.O. › Дніпро - Харків
+
Ogurtsov D.O. › Дніпро - Камянець-Подільський
Замовляла квиток для тата
Дорога була далекою,і я дуже вдячна що зупинилися там де зупинка не планувалась по маршруту
Тато доїхав добре та задоволений
поїздкою
Назад теж буде повертатися цим перевізником
Водії вічливі та розуміючі
Ogurtsov D.O. › Кривий Ріг - Камянець-Подільський
Водій хамив та орав чисто з порогу(і так не тільки до мене),певно то в нього замість -"доброго дня", сидіння жахливі,їхали наче просто на дошках,які просто оббили тканиною. В багажному відділені разом із сумками і валізами водії перевозили двох цуценят,які пів дороги скавчали,на що ніякою реакції не відбулося,не покормити,не пустити по справам( правильно,хай пів ночи плачуть,люди все рівно спати не зможуть в таких умовах). Їхали з порушенням правил дорожнього руху,то на обгін шли під горку, то просто вилітали на зустрічний рух перед автомобілями,що за собою несло різке гальмування і підкиданням усіх пасажирів салону, і так на протязі всієї дороги, незалежно від того, траса то,чи в межах міста. Незрозуміло як таким водіям взагалі дозволяють перевозити людей,за яких вони відповідають ( чи все ж таки ні)
Ogurtsov D.O. › Харків - Кропивницький
Водій матюкався, мабуть заморився)
Чомусь не можна було сідати на перші два ряда сидіння 🤷♀️
Ogurtsov D.O. › Умань - Чернівці
Поїздка була жахлива! Протікав дах, сидіння були мокрі, під час поїздки доводилось їхати в капюшоні. Двері гупали.
Ogurtsov D.O. › Дніпро - Чернівці
Мені сподобалось. Водії класні, до пасажирів уважні і ввічливі. Приїхали вчасно. Цілком задоволена. Рекомендую
Ogurtsov D.O. › Вінниця - Кривий Ріг
Поїздка пройшла добре, рекомендую.