• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Ґдиня

Купити квитки на автобус Львів - Ґдиня: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ґдиня. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Ґдиня і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ґдиня дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:30 – 07:35 ЛьвівҐдиня

19 год. 5 хв.

Ср

14:50 – 09:00 ЛьвівҐдиня

18 год. 10 хв.

Ср, Пт

18:00 – 08:25 ЛьвівҐдиня

14 год. 25 хв.

Кожен день

19:00 – 08:25 ЛьвівҐдиня

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

15 год. 40 хв.

Кожен день

21:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

15 год. 40 хв.

Кожен день

21:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

15 год. 40 хв.

Кожен день

22:20 – 11:50 ЛьвівҐдиня

13 год. 30 хв.

Сб, Нд

22:20 – 11:50 ЛьвівҐдиня

13 год. 30 хв.

Сб, Нд

22:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

14 год. 40 хв.

Кожен день

22:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

14 год. 40 хв.

Кожен день

22:40 – 13:20 ЛьвівҐдиня

14 год. 40 хв.

Кожен день

23:10 – 15:20 ЛьвівҐдиня

16 год. 10 хв.

Кожен день

23:10 – 15:20 ЛьвівҐдиня

16 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

23:45 – 00:45 ЛьвівҐдиня

25 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 22:00 ЛьвівҐдиня

22 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

23:45 – 00:45 ЛьвівҐдиня

25 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 00:45 ЛьвівҐдиня

25 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 00:45 ЛьвівҐдиня

25 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 22:00 ЛьвівҐдиня

22 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Ґдиня в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Ґдиня. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Варшава - Львов

Приємна поїздка,водії ввічливі та доброзичливі ,доїхали швидко.

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Люблин - Калуш

В цілому поїздка хороша, автобус в доброму стані, обслуговуючий персонал відповідально ставиться до своїх обов"язків. Єдиний недолік - це цілу ніч включений відеомагнітофон з російськими серіалами і музикою, які ніхто не дивився, бо всі хотіли спати.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Долина - Варшава

Все сподобалося, єдиний мінус це відсутність туалетної кімнати в автобусі

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)Ивано-Франковск - Варшава

Поїздкою задоволена!!!!!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя