• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Северодонецк - Ковель (с 15.05)

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Виїзди: 21 Січ, 24 Січ, 26 Січ, 28 Січ, 31 Січ, 2 Лют, 4 Лют, 7 Лют, 9 Лют, 11 Лют
  1. 03:35Сєвєродонецьк Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  2. 04:00Лисичанськ Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  3. 08:10Ізюм ul. Paromnaja 1
  4. 09:45Чугуїв ul. Charkovskaja 133
  5. 11:00Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  6. 13:00Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  7. 16:20Лубни Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  8. 17:00Пирятин Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  9. 18:00Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
  10. 18:55Київ Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  11. 21:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 22:20Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  13. 23:55Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  14. 01:05Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  15. 02:10Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  16. 02:30Нововолинськ Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  17. 03:55Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя