• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Винница - Будапешт - Прага

Гречанюк Виктор
Виїзди: 11 Тра, 15 Тра, 18 Тра, 22 Тра, 25 Тра, 29 Тра, 1 Чер, 5 Чер, 8 Чер, 12 Чер
  1. 09:00Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  2. 09:25Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  3. 11:00Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  4. 13:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  5. 15:00Львів Автобусная остановка, Кафе "Казка", возле автовокзала, ул. Стрийская, 109 (ул. Вернадського)
  6. 16:00Стрий Автовокзал, ул. Успенская, 50
  7. 19:00Мукачево АЗС "UPG"
  8. 20:00Ужгород Ж/Д Вокзал, ул. Станционная, 9
  9. 20:30Чоп таможня (UA-HU)
  10. 21:30Захонь таможня (HU-UA)
  11. 02:00Будапешт Автовокзал "Nepliget", Ulloi ut. 131
  12. 04:20Райка таможня (H-SK)
  13. 04:25Русовце таможня (SK-H)
  14. 04:45Братислава Автовокзал "Млынске Нивы"
  15. 05:35Бродске таможня (SK-CZ)
  16. 05:40Ланжот таможня (CZ)
  17. 06:35Брно Паркинг возле автовокзала "Звонарка"
  18. 09:25Прага Автовокзал "Флоренц"
  • Перевізник: Гречанюк Виктор
  • Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера. Детская коляска в сложенном виде перевозится бесплатно.Билет действителен для посадки в электронном виде.
  • Багаж: 1 шт. до 30 kg (40x40x80) и ручная кладь до 5 кг - бесплатно, каждый след. багаж от 100UAH/20PLN

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя