Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Колобжег - Каменец-Подольский

Тур-Транс (Романишин О.В.)
Виїзди: 19 Кві, 21 Кві, 23 Кві, 25 Кві, 27 Кві, 5 Тра, 7 Тра, 9 Тра, 11 Тра, 13 Тра
  1. 12:30Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции, 1
  2. 13:50Ґданськ Автовокзал, ул. 3 Maja, 12
  3. 16:30Бидгощ Автовокзал, ul. Jagiellońska, 58
  4. 17:40Торунь Автобусная остановка, ul. Dąbrowskiego 26
  5. 18:50Влоцлавек Автовокзал, ул. Okrzei, 65
  6. 21:30Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 02:45Гребенне таможня (PL-UA)
  8. 04:50Рава Руська таможня (UA-PL)
  9. 06:00Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  10. 06:20Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  11. 07:25Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  12. 08:30Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  13. 09:10Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  14. 10:00Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  15. 11:10Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  16. 12:10Снятин Автовокзал, ул. Винниченка 1
  17. 13:20Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  18. 14:25Хотин (Чернівецька обл.) Автовокзал, ул. Васильева, 86б
  19. 15:00Камянець-Подільський Автовокзал, ул. Князив Кориатовичей, 19
  • Перевізник: Тур-Транс (Романишин О.В.)
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Посадка на автобус может производиться за пределами автовокзала, более детальную информацию можно узнать у водителя.
  • Багаж: 2шт.до 25 кг-бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя