За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Рига - Санкт-Петербург (22:45)

Виїзди: 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру, 17 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 20 Гру, 21 Гру, 22 Гру
22:00 Рига аеропорт Letiště, autobusová zastávka
22:45 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
00:25 Валмієра Aut. Nádr.
01:15 Валга Aut. Nádr.
02:30 Тарту Aut. Nádr.
04:20 Йихві Aut. Nádr.
04:40 Сілламяе Coach Station
05:10 Нарва Aut. Nádr.
07:45 Kingisepp Aut. Nádr
11:00 Санкт-Петербург Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Перевізник: Lux Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 45 × 35 × 20 см, багаж до 30 кг 70 × 30 × 55 см
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Рига - Санкт-Петербург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information