Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 1664 Штутгарт-Варшава-Мариямполе

08:00 Штутгарт Airport Busterminal SAB
09:20 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
10:00 Хайльбронн Hafenstraße 6
10:20 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
11:25 Вюрцбург HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
11:40 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
13:55 Эрфурт ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:50 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
15:15 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
16:15 Хемніц near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
17:35 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
18:30 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:15 Лейпциг Haltestelle "Goethestrasse"
20:00 Магдебург ZOB am Hbf
22:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Острув-Мазовецка ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Августів Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Сувалки ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Перевізник: Norma-A SIA
Багаж: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Знижки: 10% Дети 13-18 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (Euro26)
10% Студент (ISIC)
10% Студент (ITIC)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Штутгарт - Маріямполе

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information