Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Прага - Краков - Львов

09:00 Прага kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
09:30 Прага Metro Roztyły, ul. Tomiczkova 2234
11:40 Градець Кралове Pouchovská 153/52
12:10 Пардубице Vlak. Nádr.
14:30 Оломоуц Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
17:00 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:00 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:45 Краків Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:30 Ряшів Dw. PKP, Plac Dworcowy
23:50 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:00 Медика Celnice (PL)
03:00 Шегині celnice (UA-PL)
04:40 Миколаїв (Львівська обл.) Cafe "Dněstr" vul.Lvivska 4
05:00 Львів Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
05:30 Стрий Cafe "Zolota rybka", vul.Vokzalna 112
06:30 Жидачів Čerpací stanice "OKKO", ul. Danyla Galitskogo, 70
Перевізник: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Багаж: 1шт. до 30кг(20x30x60)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных - 50% цены билета, велосипедов в разобранном состоянии - 500CZK

Показати всі рейси Прага - Жидачів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information