За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Познань - Киев (17:20)

Виїзди: 24 Чер, 25 Чер, 26 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 29 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 2 Лип, 3 Лип
17:20 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
20:30 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
23:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:55 Хелм Vlak nadr., ul. Kolejowa
04:30 Дорохуск celnice (PL-UA)
05:30 Ягодин celnice (UA-PL)
08:15 Маневичі Aut. Nádr., ul.Lutskaya, 9
10:00 Сарни (Рівненська обл.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
12:10 Коростень trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
14:35 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Volodymyretstransservis
Багаж: 1шт. 25кг 90x40x30 cm бесплатно, каждый следующий 10% цены билета

Показати всі рейси Познань - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information