За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Чешский Крумлов - Шепетовка

09:00 Чеський Крумлов Aut. Nádr., ul. U Luny 137
12:00 Зноймо Aut. Nádr.
13:00 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
14:25 Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
16:00 Острава Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
17:35 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:50 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:25 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
00:35 Корчова celnice (PL-UA)
02:35 Краковець celnice (UA-PL)
04:50 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:40 Броди Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
08:40 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:10 Здолбунів Aut. Nádr., ul. Bazarna 1
10:00 Острог Aut. Nádr., ul. Nezavisimosti 166
10:30 Нетішин Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
11:00 Славута Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
11:20 Шепетівка Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
Перевізник: ФОП Гей
Багаж: 1шт до 30 кг. + 1 ручная кладь (60х40х20) до 5 кг. - бесплатно, дополнительный багаж до 15 кг.- 5EUR
Знижки: 12% Студент (ISIC)
12% Пенсионеры от 60 лет
15% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-3 (без места)

Показати всі рейси Чеський Крумлов - Шепетівка

Популярні рейси в Шепетівка

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information