ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гданьск - Мариуполь

  1. 14:00Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 15:35Грудзьондз Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  3. 16:30Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 17:30Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 19:30Кутно Aut. Nádr.
  7. 22:10Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 02:30Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 03:35Ягодин celnice (UA-PL)
  11. 05:35Ковель ul. Warszawska 1
  12. 06:55Луцьк ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Рівне Parkování nákupní centrum "Chaika", ul. Gagarina 16
  14. 10:25Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  15. 12:25Київ Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Київ Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  17. 16:35Полтава Aut. Nádr., ul. Evropeyskaya 187A
  18. 17:40Красноград Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  19. 19:30Новомосковськ Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
  20. 20:10Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
  21. 21:30Запоріжжя pl. Svobody
  22. 00:40Бердянськ Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  23. 02:00Маріуполь Aut. Nádr. Dramteatr

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя