ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Слупск

Борейчук М.И.
Виїзди: 8 Кві, 13 Кві, 18 Кві, 23 Кві, 28 Кві, 3 Тра, 8 Тра, 13 Тра, 18 Тра, 23 Тра
  1. 07:00Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 09:00Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 14:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 16:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 18:30Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 20:00Луцьк Benzinová stanice BRSM, ul.Konjakina 24а
  7. 22:00Ягодин celnice (UA-PL)
  8. 22:10Дорохуск celnice (PL-UA)
  9. 23:30Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 03:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 05:00Лодзь Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  12. 08:00Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  13. 10:00Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  14. 10:25Ґдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  15. 12:00Слупск Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  • Перевізник: Борейчук М.И.
  • Додаткова інформація: Возможна задержка прибытия от 2 до 12 часов и более из-за очередей на границе. Билет должен быть в распечатанном виде
  • Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    25% Дети 5-12 лет
    99% Дети 0-4 (без места)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя