За часом від'їзду
За ціною

ZOB am Hbf

ZOB am Hbf: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:00 – 18:00 МагдебургХайльбронн МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдПадерборнДортмундКельн аеропортБоннЛимбург-на-ЛанеФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсруєХайльбронн

14 год. 0 хв.

Чт

07:00 – 13:30 МагдебургДюссельдорф МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

6 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:30 – 14:30 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

7 год. 0 хв.

Ср, Сб

08:00 – 20:55 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверГамбургТоштедтБременОснабрюкДортмундДюссельдорфКельн аеропорт

12 год. 55 хв.

Чт, Сб

12:15 – 20:00 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

7 год. 45 хв.

Вт, Пт

12:30 – 01:30 МагдебургЗапоріжжя МагдебургЛейпцигДрезденЛьвівРівнеЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

37 год. 0 хв.

Вт, Сб

14:20 – 15:30 МагдебургКиїв МагдебургБерлінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 10 хв.

Вт, Сб

15:00 – 01:00 МагдебургКарлсрує МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсрує

10 год. 0 хв.

Чт

16:15 – 18:00 МагдебургКиїв МагдебургБерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

25 год. 45 хв.

Чт, Нд

19:10 – 09:00 МагдебургКалінінград МагдебургКалінінград

13 год. 50 хв.

Сб

19:10 – 08:00 МагдебургМосква МагдебургБерлін аеропорт ШенефельдБрестБарановичіМінськБобруйскЖлобинГомельМосква

36 год. 50 хв.

Вт, Нд

23:30 – 08:00 МагдебургМосква МагдебургБерлінСмоленськМосква

32 год. 30 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Hbf в місті Магдебург містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Магдебург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information