За часом від'їзду
За ціною

ZOB am Hbf

ZOB am Hbf: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:00 – 18:00 МагдебургХайльбронн МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдПадерборнДортмундКельн аеропортБоннЛимбург-на-ЛанеФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсруєХайльбронн

14 год. 0 хв.

Чт

05:00 – 18:00 МагдебургШтутгарт МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдОснабрюкХаммДортмундДюссельдорфКельнАахенГамбургБременКассельБад-ХерсфельдФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєШтутгарт

13 год. 0 хв.

Вт, Чт

05:00 – 14:30 МагдебургКарлсрує МагдебургБрауншвейгГамбургБременГанноверБилефельдОснабрюкХаммДортмундДюссельдорфАахенКассельБад-ХерсфельдФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсрує

9 год. 30 хв.

Пн, Ср

05:50 – 11:25 МагдебургГамбург МагдебургВольфсбургГанноверБременГамбург

5 год. 35 хв.

Пн, Пт

06:55 – 08:30 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Пн

07:30 – 14:30 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдХаммДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

7 год. 0 хв.

Ср, Сб

07:30 – 13:30 МагдебургДюссельдорф МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

6 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

07:35 – 19:00 МагдебургШтутгарт МагдебургБрауншвейгГанноверГеттингенКассельГиссенФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєШтутгарт

11 год. 25 хв.

Вт, Чт

07:45 – 09:15 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 21:00 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверГамбургТоштедтБременОснабрюкДортмундДюссельдорфКельн аеропорт

13 год. 0 хв.

Чт, Сб

08:45 – 20:05 МагдебургБонн МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельнБонн

11 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

08:45 – 20:50 МагдебургФрайбург МагдебургБрауншвейгГеттингенКассельГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймКарлсруєБаден-БаденСтрасбургОффенбургФрайбург

12 год. 5 хв.

Кожен день

08:45 – 15:00 МагдебургМюнстер МагдебургБременОснабрюкМюнстер

6 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

09:10 – 14:40 МагдебургПрага МагдебургЛейпцигДрезденПрага

5 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

09:40 – 13:55 МагдебургГамбург МагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

4 год. 15 хв.

Кожен день

09:55 – 18:35 МагдебургМюнхен МагдебургГаллеЛейпцигНюрнбергМюнхен

8 год. 40 хв.

Кожен день

10:05 – 17:30 МагдебургАмстердам МагдебургГанноверБад ОунхаусенОснабрюкАмстердам

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:25 – 12:00 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Кожен день

10:40 – 18:30 МагдебургЛеверкузен МагдебургХельмштедтВольфенбюттельЗальцгиттерХильдесхаймДортмундЛеверкузен

7 год. 50 хв.

Кожен день

10:55 – 16:40 МагдебургПрага МагдебургГаллеЛейпцигДрезденПрага

5 год. 45 хв.

Кожен день

11:00 – 14:30 МагдебургТулуза МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенКельнАахенЛьежМонсТурАнжеНантРеннПуатьєНіорСентБордоАженТулуза

27 год. 30 хв.

Ср, Пт

11:00 – 08:30 МагдебургГренобль МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенКельнКарлсруєНюрнбергФранкфурт-на-МайніМаннгеймМюнхенАугсбургУльмШтутгартСтрасбургДижонЛионНимМонпельеПерпиньянФігерасЖиронаЛьорет де МарБарселонаВалансАвиньонЭкс ан ПровансМарсельГренобль

21 год. 30 хв.

Ср, Пт

11:45 – 20:50 МагдебургДюссельдорф МагдебургАшерслебенКведлінбургБланкенбургВернігеродеБад-ГарцбургГосларЗезенГеттингенКассельДортмундЕссенДюссельдорф

9 год. 5 хв.

Кожен день

12:15 – 20:00 МагдебургКельн аеропорт МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

7 год. 45 хв.

Вт, Пт

12:30 – 01:30 МагдебургЗапоріжжя МагдебургЛейпцигДрезденЛьвівРівнеЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

37 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 02:00 МагдебургХайльбронн МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсруєХайльбронн

13 год. 0 хв.

Ср

13:10 – 18:40 МагдебургПрага МагдебургЛейпцигДрезденПрага

5 год. 30 хв.

Кожен день

13:20 – 21:10 МагдебургМюнхен МагдебургЛейпцигНюрнбергМюнхен

7 год. 50 хв.

Кожен день

13:40 – 17:55 МагдебургГамбург МагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

4 год. 15 хв.

Кожен день

13:50 – 21:15 МагдебургАмстердам МагдебургБрауншвейгГанноверБад ОунхаусенОснабрюкАмстердам

7 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 18:00 МагдебургГамбург МагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)Гамбург

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

14:20 – 15:30 МагдебургКиїв МагдебургБерлінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 10 хв.

Вт, Сб

14:30 – 16:00 МагдебургКамишин МагдебургБерлінБрестМінськСмоленськБрянскОрелКурскВоронежСаратовКамишин

49 год. 30 хв.

Нд

15:00 – 01:00 МагдебургКарлсрує МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсрує

10 год. 0 хв.

Чт

15:10 – 20:40 МагдебургПрага МагдебургЛейпцигДрезденПрага

5 год. 30 хв.

Кожен день

15:25 – 17:00 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Кожен день

15:30 – 23:55 МагдебургМюнхен МагдебургЛейпцигНюрнбергМюнхен

8 год. 25 хв.

Пт, Нд

15:45 – 18:15 МагдебургГослар МагдебургАшерслебенКведлінбургБланкенбургВернігеродеБад-ГарцбургГослар

2 год. 30 хв.

Кожен день

15:50 – 22:35 МагдебургДюссельдорф МагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорф

6 год. 45 хв.

Кожен день

16:00 – 23:00 МагдебургГрозний МагдебургБерлінРостов-на-ДонуКраснодарТбіліськаКропоткин (Краснодарский край)АрмавірНевинномиськМінеральні ВодиПятигорськНальчикБесланГрозний

55 год. 0 хв.

Пн, Сб

16:15 – 18:00 МагдебургКиїв МагдебургБерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

25 год. 45 хв.

Чт, Нд

16:50 – 21:30 МагдебургГамбург МагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)Гамбург

4 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 15:30 МагдебургГамбург МагдебургБерлінКельнДюссельдорфДуйсбургМюнстерОснабрюкБременГамбург

-1 год. -30 хв.

Пт, Нд

17:00 – 15:30 МагдебургГамбург МагдебургБерлінДюссельдорфДуйсбургМюнстерОснабрюкБременГамбург

-1 год. -30 хв.

Пт, Нд

17:25 – 19:00 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Кожен день

17:40 – 21:55 МагдебургГамбург МагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

4 год. 15 хв.

Кожен день

18:05 – 22:55 МагдебургОльденбург МагдебургБрауншвейгГанноверБременОльденбург

4 год. 50 хв.

Кожен день

18:25 – 20:00 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Кожен день

18:55 – 20:50 МагдебургЛейпциг МагдебургГаллеЛейпциг

1 год. 55 хв.

Кожен день

19:10 – 09:00 МагдебургКалінінград МагдебургКалінінград

13 год. 50 хв.

Сб

19:10 – 08:00 МагдебургМосква МагдебургБерлін аеропорт ШенефельдБрестБарановичіМінськБобруйскЖлобинГомельМосква

36 год. 50 хв.

Вт, Нд

19:25 – 21:00 МагдебургБерлін МагдебургБерлін

1 год. 35 хв.

Кожен день

19:50 – 22:00 МагдебургГанновер МагдебургБрауншвейгГанновер

2 год. 10 хв.

Пн, Чт, Нд

20:00 – 13:45 МагдебургМаріямполе МагдебургБерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

20:00 – 06:05 МагдебургВаршава МагдебургБерлінВаршава

10 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

20:00 – 21:20 МагдебургБрауншвейг МагдебургБрауншвейг

1 год. 20 хв.

Кожен день

20:10 – 22:20 МагдебургГанновер МагдебургБрауншвейгГанновер

2 год. 10 хв.

Пт

21:30 – 07:30 МагдебургРоттердам МагдебургБрауншвейгГанноверАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердам

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:40 – 13:00 МагдебургКалінінград МагдебургПотсдамМамоновоКалінінград

-8 год. -40 хв.

Чт, Сб

21:55 – 22:45 МагдебургХальберштадт МагдебургХальберштадт

0 год. 50 хв.

Нд

23:30 – 08:00 МагдебургМосква МагдебургБерлінСмоленськМосква

32 год. 30 хв.

Сб

23:40 – 06:30 МагдебургПрага МагдебургБерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

6 год. 50 хв.

Ср, Нд

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Hbf в місті Магдебург містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Магдебург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information