Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту сан.Лісова Пісня - Шацк - Львов

04:35 Гаївка (Шацький район) "Lisova Pisnya"
04:50 Гряда (Волинська область) Bus stop
05:00 Шацьк Bus Station, st. 50 Rokiv Peremogy 60
05:25 Згорани Bus Station
05:50 Любомль Bus Station, st. Vokzalna 36
07:20 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
07:55 Нововолинськ Bus Station, st. Autobusna 4
08:45 Червоноград Bus Station, st. Sokalska 3
10:50 Львів 225 Bogdana Chmelnyckogo str., AS N2
Перевізник: Вол-Волынске АТП-10707
Багаж: 1ks.od 3-7 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information